• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

trakya özel taylan ekrem-gültekin set

Cevap: trakya özel taylan ekrem-gültekin set

Ya ben de bi problem var ya da ''niksarlı orhan,cemalimm ve selguc isimli üyelerde.Bu konu için bi paylaşım olmamasına rağmen teşekkürü neye dayanarak ettikklerini anlamış değilim.Ya yazılanları okumyuorlar ya da sırf yorum olsun diye teşekkür ediyorlar gerçekten çok ilginç. Ben aradığım seti yazdım böyle böyle bi set lazım diye ama bu 3 arkadaş teşekkür etmiş neye teşekkür ettiniz çok merak ediyorum . . . :)

arkadaşlar şuanda pa800 ün kapalı kutusu 1250 euro dur oyuna gelipte handan veya başka yerden 1950 euro ya almayın

ben vetule bu sene bir tane emo set aldim turkiyeden pa 800 icin ve simdi bir ilahi seti ve hazir parcalari ariyorum yardimci olursaniz cok sevinirim ve fiyati ne olur acaba tesekkur ederim, acil cevap bekliyorum vetuleinanc_6@hotmail.com

rumeli için pa 800 ü bende aldıgımda ke ndi yazdıgım ritimleri buradaki arkadaşlarla rumeli için paylaşacagım.Takip edin lütfen.

taylan rtimler için hasret 2 seti kullanabilirsin. tabi diğer ritmleride zaman içerisinde kendin uyarlaman editleme gerekecek.

[QUOTE = technodex; 54023] nerde 1250 € kardeşim ???[/ QUOTE]

korg un başka bir bayisinde istyene yarın son gün getrtiyoruz

teşekkürler

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri