• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

trakyamuzik 2010 yenilenmesi ile ilgili sorunlarınız ve cevaplarınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çetin

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Katılım
20 Şub 2006
Mesajlar
1,124
Tepkime puanı
45
Puanları
48
Konum
Kocaeli
Enst.
Korg pa800
-değerli üyelerimiz ve ziyeretçileirmiz,öncelikle tamamen yenilenen,güncellenen ve hata veremden girebileceğiniz,2010 güncellemeleri ve yeni sıfırdan paylaşımların yapılmaya başlandığı sitemize,kısa süre verdiğimiz aradan sonra tekrar hoş geldiniz demek istiyorum.konu il ilgili açıklamalar gerek admin gerekse T.M yöneticileri tarafından yapılmış ve yapılmayada devam etmektedir.Sitemiz tamamen yenilendiğinden üyeliklerinizde silinmiş bulunmaktadır,trakyamuzik sitesinden daha fazla yararlanmak için öncelikle ücretsiz üyelik işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.bu işlemdenden sonra rahatça istediğiniz gibi tekrar download ve upload yapabileceksiniz.
-şimdi sizlerden ricamız üyelik işleminden sonra sabırlı ve duyarlı olmanızdır:Bu anlamda sıfırdan kurulmuş güncellenmiş bir sitede kısa süreli sorunlar olacağı unutulmamalıdır.
-bizler sürekli burda olacağız ve sizden gelen sorunları bizde olan eksiklikleri düzeltme gayreti içersinde olacağız.
-Üyelikle ilgili sıkıntısı olan,eskiye göre forumda bir eksiklik gören bu konu altında sorularını soraacak ve mümkün olduğunca cevaplarını hızlı bir şekilde alacaklardır.
-Eski katılımcı üyelerimiz,kayıt tarihlerini aklında tutanlar varsa bize bildirsinler onlarıda düzeltmeye çalışacağız.ama bu konuda lütfen samimi olunuz.
-son olarak sizlerden ricamız paylaşıma ve konulara katılmaya özen gösteriniz
-Teşekkürler
T.M YÖNETİM...
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
teşekkürler hocam ve yeniden herkese merhaba...
benim iki sorum var;
öncelikle moderatör yazı renklerinin tekrar maviye çevrilmesini talep ediyor,bu renk cırt bir renk ve ekranda göz alıyor.hatta bazı arkadaşlar da bundan rahatsız olmuşlardı ve adminimiz maviye çevrilmişti.
ikinci olarak ise adminimiz başarı gösteren arkadaşlara başarı madalyası uygulaması yapmış idi.Eskiye dair emek ve yararlılık gösteren arkadaşlar için güzel bir onore şekli idi bu.tekrar uygulanması hoş olur ve sitemize yeni üye olan arkadaşlar için de güzel bir teşvik olur.

artık daha hızlı ve stabil bir foruma sahibiz.emeği geçenlere teşekkürler.bu aslında zor bir karardı,kolay değil zira başa dönmeyi bilmek.bu kararlığı gösteren başta adminimiz olmak üzere tüm yönetici arkadaşlara teşekkürler tekrardan.
bir hafta gerçekten geçmek bilmedi,bağımlılık yaratmış yahu burası...:)
selamlar
 
keşke sitenin ismide değiştirilseydi hepimiz trakyalı değiliz
 
Hayırlı uğurlu olsun diyelim..yöneticiler gerek duyduysa soracak bişeyim yok benim..zaten bu sitenin sadık üyeleri kendini bu gibi durumlarda belli eder..

Eski nick: Mc.YaVuZ
 
ilginize teşekkürler arkadaşlar lütfen devam ediniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Sevgili Arkadaşlarım
sitemizin yenilenmesi gerekli bir durumdu sık sık hatalarla uğraşıyorduk bunu yeniden doğmuş bir bebek gibi düşünebilirsiniz... bizlerde bu bebeğe tekrarden herşeyi öğreticez.. :)
bu bağlamda yaz stilleri görünümler başarı madalyaları gibi konularda eklentiler hızla devam edicek bunun dışında sizlerden ricamız forum kurallarımızı dikkatlice okumanız ve uygun konuları uygun bölümlere açmanızdır...
saygılarımla
 
Hocam sitenin yeni hali güzel olmuş uzun zamandır giremiyorduk
hayırlı uğurlu olsun.
 
Teşekkür ediyoruz böylesi çok daha iyi olucak... kafanıza takılan sormak istedikleriniz varsa bu panelde cevaplayabiliriz...
saygılarımla
 
Herkese tekrardan hayırlı olsun sıfır tertemiz bir site olmuş. :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer konular

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

  • Evet

    Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

    Oy: 7 25.0%
  • Hayır

    Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri
Üst