• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

trakyamuzik 2010 yenilenmesi ile ilgili sorunlarınız ve cevaplarınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
öncelikle hayırlı olsun diyorum,yanlız bu yenilenmeyle beraber bu eski paylaşımlarda silindi sanırım ya da benmi yanlış düşünüyorum çünkü pc format attım koruyamadım bazı programlarım oldu yeniden yüklemem gerekiyordu bu konu hakkında yardım.yani eski paylaşımlar silindi mi ??? şimdidien tşk ederim.tekrar tekrar hayırlı uğurlu olsun sevgilerimle......

evet eski paylaşımlarımız silindi daha öncede söylediğimiz gibi sitemiz tamamen sıfır ayarında bir site yönetim kadromuz ve sitemizin ismi dışında herşey yepyeni...

yeni bir güne başlamak ne güzel...

konuların gitmesi gerçekten büyük bir kayıp , eski forumun Veritabanında bir sorun var sanırım veyahut yedek alınmadı ki şuan herşey sil baştan.
doğru bir şekilde veritabanı yedek alınıp kurulan yeni foruma import edilmesi sonucu " 2005 yılında foruma kayıt olmuş bir kişinin üyeliğinin durmasını sağlayabilir "... yada google'da roland gw-8 yazıp kategori de ilk çıkan siteye tıkladığınızda " geçersiz konu " şeklinde mesaj alınmamasını sağlayabilirdi.. ama inanıyorum ki birlikte yakın sürede içerik yönünden eski forumu aratmayacak bir forum elde edeceğiz. hepimize kolay gelsin ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ sitesi ile geçmişteki konuları görüntüleyip buraya aktarabilirsiniz.

>> 31/03/2008 tarihinde trakyamüzikten bir görünüm :)

Kategoriler ;

vb. bölümlerde açılmış sabit konuları (önemli içerikleri) yeni foruma aktarabilirsiniz. ve ayrıca üyelik tarihinizi de bu yolla öğrenebilirsiniz.

trakyamuzik olarak çok alıştığımız siteye 3 gün girememk bi eksiklik hissettirdi adeta bana.
bi arkadaş dile getirmiş hepimiz trakyalı değiliz diye katılıyorum keşke site ismi turkpiyanist.net gibi bişe olsaydı daha güzel olurdu eski site linkide yani adres olarak buraya yönlendirirdi ve sorunsuz bi geçiş olurdu...ayrıca renk konusundada eski renk daha hoştu gibi bu renk çok gözümü aldı...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Lüfen düzeltme yapılmasına yardımcı olurmusunuz?
Nickname: Abdars

az önce mod.lerden ruhi den bu mesjı aldım eski nick adım serveticen di. şimdi servetiçen

Merhaba sevgili dostum. Naçizane bir şeyi hatırlatmak istedim. Yeni nick'inde 'ç' harfi kullanmışsın ama anlık mesajlaşma ve konuşma forumu açıldığı zaman Türkçe karakter olduğu için giremeyebilirsin gibime geliyor. Sevgiyle kal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...