• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TTNET müzik indiren var mı?

klavyeci07

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA600
Arkadaşlar mp3 bulmak kolay değil eskisi gibi yada ben bulamıyorum.....Bu ttnet ten mp3 satın alıp indiren var mı...Bu konuda bilgi verebilir misiniz....mesela 250 indirme 11 tl diyor...

Cevap: TTNET müzik indiren var mı?

Güncelll...

Youtube' dan indirilebilir.

1- Firefox video indirme eklentisi ile youtube dan veya başka siteden istediğiniz müziği barındıran video dosyasını indiriniz.
2- Ücretsiz program olan "Audacity" ile video dosyasındaki müziği kalite kaybı olmadan mp3, wav veya başka formata çevirebilirsiniz.

Audacity kullanımı:
Programı açtıktan sonra video dosyasını sürükleyip bırakın. Dosya menusunden
"ver" komutunu tıklayın. Formatı mp3 olarak seçin. Ortalama 15 sn.de hazır...

1- Firefox video indirme eklentisi ile youtube dan veya başka siteden istediğiniz müziği barındıran video dosyasını indiriniz.
2- Ücretsiz program olan "Audacity" ile video dosyasındaki müziği kalite kaybı olmadan mp3, wav veya başka formata çevirebilirsiniz.

Audacity kullanımı:
Programı açtıktan sonra video dosyasını sürükleyip bırakın. Dosya menusunden
"ver" komutunu tıklayın. Formatı mp3 olarak seçin. Ortalama 15 sn.de hazır...

Teşekkürler...

Selamlar,
Müzik üzerinden kazanç sağlıyorsa en güzeli parasını verip almaktır diye düşünüyorum, ayrıca her indirdiğin mp3 başına 1 TL seçeneğide var.

Aslında fena gelmedi bana 250 indirme 11 tl diyor.Ve o kadar çok müzik var ki her istediğini buluyorsun...Sanırım kullanan yok...