• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tüküren kaval burhan57 abi sana geldin

uzman1972

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
FERRARİ PA3X ce ex usb
abi valla ortaya karışık bişeyler yaptım,o an içimden geldiği gibi çaldım,biraz değişik oldu..umrarım beğenirsen.ne çaldığımı sorarsan,bende bilmiyom valla
hehheh

Cevap: tüküren kaval burhan57 abi sana geldin

Tam Dogaclama dedigin gibi kalite sample gercekten nefesine saglik dicem yani nerdeyse :)

ne güzel bir kaval.işyerindeyim keyifle dinliyorum Yaşar abi ellerine sağlık.

Tam Dogaclama dedigin gibi kalite sample gercekten nefesine saglik dicem yani nerdeyse :)

aslında dün yaptım demo,hemde baya duygusal.evde hanım bile ağladı dinlerken.ama rec tuşuna basmamışım.yani kaydetmemişim.tekrar havaya giremedim. o yüzden bugün değişik çaldım.biliyosun burhan abi kaç gündür istiyodu...yorumun içinde sağolsın ilkercim...

ne güzel bir kaval.işyerindeyim keyifle dinliyorum Yaşar abi ellerine sağlık.

kaytarmayın işten dermişim..sağolsın serkancım
not:teşekkür butonum daha gelmedi..o yüzden kullanamıyom

Güncel ritimle Anadolu tarzını iyi karmışsın.

Halkmüziği ile böyle sarmaş dolaş olman çok hoş hemde ortak noktamız.Bu kavalında ahlaksızları çok güzel nedense hortlayan,hırlayan tüküren :) :) :) ama gerçekten çok hoş insan Anadoluyu iliklerinde hissediyor bir an.Yüreğine sağlık

süper olmuş abi eline yüreğine sağlık.

frden slmlar oncelikle beni kirmadigin icin sana 1000 defa merci monister sagol reno yapacaginin en kralini yapmis valla e isdeyen ben olunca heheh sende harikalar yaratmisin karmasalik falan yok tam turku kivaminda bundan iyisi kayseride seftali hehehe yok kayisi olur heheh sagolasin bende bmw nin kontaga bu gece basacam insallah degisik demo atcam ama buralar kar yagdi araba arkadan cekisli kyamak insallah demoyu yaparken heheehh