• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tüküren kaval burhan57 abi sana geldin

Cevap: tüküren kaval burhan57 abi sana geldin

slm mrb kaedeş bu tyros 2mi sesde güzel ritimde bunları paylaşıurmısınız hangi set bu bende tyros 2 ve tyros 4 var bendekileride gonderirim benim sette iyi tel 05363115121

frden slmlar oncelikle beni kirmadigin icin sana 1000 defa merci monister sagol reno yapacaginin en kralini yapmis valla e isdeyen ben olunca heheh sende harikalar yaratmisin karmasalik falan yok tam turku kivaminda bundan iyisi kayseride seftali hehehe yok kayisi olur heheh sagolasin bende bmw nin kontaga bu gece basacam insallah degisik demo atcam ama buralar kar yagdi araba arkadan cekisli kyamak insallah demoyu yaparken heheehh

valla abi,o an aklıma ne geldiyse çaldım..dedim değişik bir şey çalam.ortaya bu çıktı..senin bmv karda kalırsa haber ver.benim reno 4*4 tür..seninki gibi arkadan itişli değildir...beğenmene sevindim...ayrıca yorum yapan herkese çok teşekkür ederim..sağolsınız...

slm mrb kaedeş bu tyros 2mi sesde güzel ritimde bunları paylaşıurmısınız hangi set bu bende tyros 2 ve tyros 4 var bendekileride gonderirim benim sette iyi tel 05363115121

kullandığım alet korg pa3x dir.dinlediğiniz demodaki ses ve ritim pa3x e aittir