• Trakyamuzik.net Güncellenmiştir..! Medya ve Kaynaklar gün geçtikçe içeriğimiz Çoğalıyor.. izlemede kalın saygılar..
  • '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!!Tüm paylaşımcı arkadaşlar okusun lütfen!!!!!

Tolga

üye
Özel Üye
Vip Üye
Katılım
30 Tem 2008
Mesajlar
320
Tepkime puanı
4
Puanları
0
Konum
TÜRKİYE
Enst.
klavyesiz kaldım,akordeon günleri..
Arkadaşlar,md-midi paylaşan sevgili dostlar,paylaşımlarınızı yapmadan önce lütfen md bölümünde md ismini arama yaptıralım,Ama yaptırmadan aynı şarkıları aynı md leri paylaşıyorsunuz..Gözden kaçıyor ama kotalı kullanıcılar gereksiz indirmiş oluyorlar ve site de de gereksiz yer kaplıyorlar,konu kirliliği yapıyor.Lütfen dikkat edelim.Konularınız silinmek zorunda kalmasın..Saygılar..
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
site sağlığı açısından yararlı bir düşünce...katılıyorum.
 
piyanistlik öldü artık sitenin adınıda hazırcı sitesi diye değiştirmek gerekecek gerçek piyanist şantörler kelaynak sürüsü gibi azınlıkta kaldı bu saatten sonra md paylaşmak kalksında diyemiyorum zamanında çok uyardık ama ne çare
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
bence bu tür md mp3 paylaşımı kaldırılsın burası piyanist sitesimi beleşçi sitesimi anlayalım

burası müzik adına her türlü bilgi ve belge paylaşım sitesi,herkeze saygı duymamız gerek,lütfen insanları müzisyen yada değil,piyanist yada md yapan n diye ayırmayalım yada sizin yazdığınız gibi itham etmeyelim.Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır..Polemik yaratacak bir konudan da lütfen uzak duralım..Bu konuda ki amaç farklıdır..
 
Çok doğru bir konu açmışsın teşekkürler tolga saolasın
 
ben teşekkür ederim de inşallah duyan duymayana da söyler de bu konu burada kalmaz.
 
Evet madem ki site yenilendi, daha derli toplu olması herkes açısından çok daha yararlı. Konuları açtığımız başlıklar, konu içerikleri, kısaca her şey için biraz daha özenli olmalıyız.
 
Geri
Üst