• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tunceli Ovacık’ta ayı saldırısı ( geçmiş olsun sazgrubu)

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 1K

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
Tunceli’nin Ovacık ilçesinde motosikletle giderken ayı saldırısına uğrayan karı-koca yaralandı.
A+A-

Edinilen bilgiye göre, Ovacık ilçe merkezinden motosikletle köyleri olan Tatuşağı’na gitmek isteyen 57 yaşındaki Muzaffer ile eşi Tenzile Tekinoğlu'nun (59) karşısına ormanlık alanda ayı çıktı. Ayı, motosiklette bulunan çifte saldırdı. Çiftin baygınlık geçirmesi üzerine ayı bölgeden uzaklaştı. Bir süre sonra kendine gelen Muzaffer Tekinoğlu, sağlık ekiplerini arayarak yardım istedi. Olay yerine giden sağlık ekipleri, karı-kocayı ambulansla Ovacık Entegre Hastanesi’ne götürdü. Burada ilk müdahaleleri yapılan Tekinoğlu çifti daha sonra Tunceli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.
Hastanede yapılan müdahale sonrası Tenzile Tekinoğlu taburcu edilirken, vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar tespit edilen Muzaffer Tekinoğlu tedavi altına alındı. (İHA)

Kaynak:

Tunceli’nin Ovacık ilçesinde motosikletle giderken ayı saldırısına uğrayan karı-koca yaralandı.
A+A-

Edinilen bilgiye göre, Ovacık ilçe merkezinden motosikletle köyleri olan Tatuşağı’na gitmek isteyen 57 yaşındaki Muzaffer ile eşi Tenzile Tekinoğlu'nun (59) karşısına ormanlık alanda ayı çıktı. Ayı, motosiklette bulunan çifte saldırdı. Çiftin baygınlık geçirmesi üzerine ayı bölgeden uzaklaştı. Bir süre sonra kendine gelen Muzaffer Tekinoğlu, sağlık ekiplerini arayarak yardım istedi. Olay yerine giden sağlık ekipleri, karı-kocayı ambulansla Ovacık Entegre Hastanesi’ne götürdü. Burada ilk müdahaleleri yapılan Tekinoğlu çifti daha sonra Tunceli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.
Hastanede yapılan müdahale sonrası Tenzile Tekinoğlu taburcu edilirken, vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar tespit edilen Muzaffer Tekinoğlu tedavi altına alındı. (İHA)

Kaynak:
Dostlar duyarlılığınıza sonsuz minnettarız. Gerçekten çok kötü bir gece geçirdik. Orman a yakın bir alandan gece saat yarım da eşim ile motosikletle geçiyor idik bende kask vardı eşim de yoktu.tam rampayı düze çıkarken eşim buda ne dedi ben kask dan görememiştim yolun sağ tarafından bizim sağ tarafımızı ortalayarak motosiklet ebadında bir hayvan ortadan bize vurdu biz zaten fak ettiğimiz de hayvan ile aramız 1 metre kalmıştı ben AYI dedim hanım DOMUZ dedi lakin bu tek hayvan dı AYI tek gezer DOMUZ tek gezmez. Bize karanlık alandan çıkıp vurdu yarım saat kadar yerde baygın kalmışız uyandığımız da motor istop etmiş ve yerde idi biz yerde yatıyor idik hiç bir şey hatırlamıyor ve birbirimize soruyorduk biz niye buradayız nereden gelip nereye gidiyoruz. Bu ara eşimin kafası kanıyor ve eşim sürekli inliyordu. Ben sorunu hatırlamaya çalıştım. Ovacık dan geldiğimizi hatırlayınca BEYNİMİZ kendini reset ledi. hemen 112 ACİĹ i aradım sağ olsunlar 7 dakika sonra bizi aldılar. Ovacık da ki hastanede kırık larımız fark edilince İlk ambulans ile eşim Tunceli Devlet Hastanesine sevk edildi bana ikinci bir ambülans çağrıldı bende ayni hastane ye sevk edildim. Eşim kafa ve sağ omuz dan yaralı idi bende Sağ omuzdan Ameliyat oldum platin takılmış. Küçük oğlum EREN İstanbul dan Basın dan olayı duyunca hemen bir arkadaşını yanına alıp TUNCELİ ye bizi almaya geldi. Şu an İstanbul da yız ağrılarımız çok lakin buna da şükürler olsun. Bir hafta önce de köyde benden 3 yaş büyük amcam oğlu na kendi beslediği 2.5 yaşında ki DANA sı vurup öldürmüş idi. Keşke oda bizler kadar şanslı olup ağrılar ve yaralar ile hayata tutunsa idi...

Son düzenleme:
Bizlere geçmiş olsun temennilerinde bulunan siz güzel insanlara duygulu yüreklere sonsuz teşekkürler. İyiki varsınız...

Son düzenleme:
IMG-20190824-WA0003.jpg

gecmiş olsun, acil şifalar dilerim....

Çok çok geçmiş olsun Muzaffer hocam rabbim sizede eşinizede acil şifalar versin , daha bugün aklımdan geçtiniz vallahi , siteye girdim haberi görünce çok üzüldüm şaşırdım , selametle kalın inşallah

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri