• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tünel müzik çok teşekkürler

• Konbuyu başlatan ocak76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 3K

ocak76

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha A3000 & korg pa1xpro
Arkadaşlar bende ketroncu oldum sx3000 aldım ama inanın hiç pişman değilim üzerine düşüldüğünde çok iyi yerlere gelecek bir alet.tünel müzikten sıfır aldım.tünel müziğe çok çok teşekkür ederim gerek esnaflıkları gerekse misafir perverlikleri beni çok etkiledi.hıdır abiye ve hamite ayrıcada orada tanıdığım sevgili beytoya çok teşekkür ediyorum.sizlerle çalışmak çok güzel.sx3000 plus4 gayet başarılı sesler güzel.audyayı da sevgili beyto hazırlama aşamasında ama inanın audya çok harika bir makina.hedef audya.bu aletler değerlendirilmeli.çok övünmüyorum ama ritm yazmada iddalıyım.sx3000ler için tüm ritmleri yazmaya başladım.sx3000cilere burdan duyuruyorum.tekrardan teşekkürler TÜNEL MÜZİK

Cevap: Tünel müzik çok teşekkürler

beyto ile ben de tanıştım, delidolu bir yapıya sahip.tanımıyorum ama arkadaşlar çok iyi bir ritm yazıcısı olduğunu söylediler.Audia için de birşeyler yapacakmış...
Cihazınız hayırlı olsun, önemli olan sizi mutlu etmesi...

Ch.

hayırlı uğurlu olsun.çok iyi seçim

hayirli olsun,gule gule kullan,iyi secim yapmissin

abi beyto çok sağlam bir müzisyen onun ellerinde audya uçacak biraz tanıttı bana çok tehlikeli bi makina inanın

Beytoyla 2000 yılında tanıştım. Evinde bilgisayarla o tarihte yaptıklarını görünce inanamamıştım.

Cihazınız hayırlı uğurlu olsun. Ketron iyi org üretir...

SX3000 hayırlı olsun. Bol kazançlar dilerim. İnşallah Audya sahibide olursunuz. Audya gerçekten soundu gerçekten muhteşem.

hayırlı olsun güle güle kullan. İnşallah bu hafta sonu cumartesi günü bende alıyorum SX 3000 ni.

Hayırlı Uğurlu Olsun...Güle Güle Kullanın...

Hayırlı olsun. Güzel alet olduğu söyleniyor. Güle Güle Kullanın...