• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Türk Kitleriyle Soft Ritimler Yazılsa İyi Olmaz mı ?

BK-05OR

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Roland-E40, Roland BK-5OR
Sitede bulunun ritimlerin tamamı güzel, başarılı, bizim için yapılan çalışmalar. Tebrik ederim öncelikle . Cihazın arkasında bu denli durulması pek alışılagelmiş bir durum değil ve imrendirici . Cihazı 1.5 aydır kullanıyorum ancak , yazılan ritimlerin neredeyse tamamı zillerle, arabesk tonlarıyla , basslarıyla , ataklarıyla süslü. Kimse yanlış anlamasın bende kullanıyorum hepsini . Ama soft ritimler gerekli bu cihaza Türk kitleriyle . Var olan slow Türk ritimlerinde bile o ziller şıkırdıycak neredeyse, ki tıs tıs şık şık edenlerde var .. E-80 ballads ritimleri biraz da olsa karşıladı , kendi hafızasındakılerde güzel ritimler ancak , Türk kitleriyle basit soft ritimler istiyoruz. Hepimiz bu cihazları salonda çalmıyoruz ki , bunu Zuhal Müzik'e gittiğimde de söyledim, kendileride bu durumu göz önüne aldıklarını ancak isteklerin o yönde olduğu dile getirdiler gayette haklılar , cünkü cihaz gelişimini ne kadar kendileri yapsalarda bizim isteklerimiz doğrultusunda yapıyorlar . Kendi görüşümdür , daha çok soft Türk ritimleri bu cihaza ayrı bir hava katıcaktır. Çalanlara da kesinlikle.

Cevap: Türk Kitleriyle Soft Ritimler Yazılsa İyi Olmaz mı ?

Sitede bulunun ritimlerin tamamı güzel, başarılı, bizim için yapılan çalışmalar. Tebrik ederim öncelikle . Cihazın arkasında bu denli durulması pek alışılagelmiş bir durum değil ve imrendirici . Cihazı 1.5 aydır kullanıyorum ancak , yazılan ritimlerin neredeyse tamamı zillerle, arabesk tonlarıyla , basslarıyla , ataklarıyla süslü. Kimse yanlış anlamasın bende kullanıyorum hepsini . Ama soft ritimler gerekli bu cihaza Türk kitleriyle . Var olan slow Türk ritimlerinde bile o ziller şıkırdıycak neredeyse, ki tıs tıs şık şık edenlerde var .. E-80 ballads ritimleri biraz da olsa karşıladı , kendi hafızasındakılerde güzel ritimler ancak , Türk kitleriyle basit soft ritimler istiyoruz. Hepimiz bu cihazları salonda çalmıyoruz ki , bunu Zuhal Müzik'e gittiğimde de söyledim, kendileride bu durumu göz önüne aldıklarını ancak isteklerin o yönde olduğu dile getirdiler gayette haklılar , cünkü cihaz gelişimini ne kadar kendileri yapsalarda bizim isteklerimiz doğrultusunda yapıyorlar . Kendi görüşümdür , daha çok soft Türk ritimleri bu cihaza ayrı bir hava katıcaktır. Çalanlara da kesinlikle.

tebrikler çok doğru bir yaklaşım. özellikle 58 68 98 slov ritimler lazım...

Daha fazla destek bulmamız gerek bunun için, umarım arkadaşlarımızın yaklaşımı olumlu yönde olur .Teşekkür ederim .

Destek verelim Roland Türkiye cevap verebilir gerçekten üstüne basılması gereken bir husus bence de;)

Umarım üzerinde durulur :)

Destek yok herkes çok memnun anlaşıldı :) Çıtayı yüksek tutmalıyız ,gözümüzdeki yeterlilik kavramını yukarılarda tutmalıyız ki başarı gelsin , beklentilerimizi karşılayalım . Bu tüm hayatta , burda söylemiş olmamın sebebide destek gelmediğine göre çoğu arkadaşımıza , görülen o ki ,sunulan bu ritimlerin yeterli gelmiş olması. Lütfen arkadaşlar destek olalım .

martta yeterince ritm paylaşımı yaptı roland Türkiye nisanda sessizlik sürüyor beklemedeyiz :)

Amaç ritim paylaştırmak değil ama ,zaten bir çok ritim yazıyorlar saygı duyuyorum ve kesinlikle üzerinde çalışıyolardır ancak Türk kitleriyle soft ritimler istiyoruz :) şıngır şıngır çıstak çıstak etmeyen , tefle davul karışımı mesela belirgin baslarla takviye edilmiş vs ;)

Amaç ritim paylaştırmak değil ama ,zaten bir çok ritim yazıyorlar saygı duyuyorum ve kesinlikle üzerinde çalışıyolardır ancak Türk kitleriyle soft ritimler istiyoruz :) şıngır şıngır çıstak çıstak etmeyen , tefle davul karışımı mesela belirgin baslarla takviye edilmiş vs ;)

Haklısın dostum bende sana katılıyorum lakin önümüz yaz ve düğün sezonu mecburen o türde rtim yönelmeleri var ama eninde sonunda bizim gibi sırf evde arkadaş ortamında eğlence için bu orgu satın alan müşterileride unutmayacaktır ROLAND TÜRKİYE ekibi sabır demekten başka bişi yok galiba şu aşamada, :((

ayrıca geçen korg pa 600 türk ü inceledim setlerde müthiş soft Türk Rtimleri var şeytanda dürtmüyor değil hani ;)

hortlatmış olacağım ama yaz sezonu bitti. artık el atılması lazım bu konuya. bence 4/4'lük bile çok sağlam diyeceğimiz soft bir türk ritmi yok.