• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Türk Kitleriyle Soft Ritimler Yazılsa İyi Olmaz mı ?

Cevap: Türk Kitleriyle Soft Ritimler Yazılsa İyi Olmaz mı ?

Ben de sonuna kadar katışıyorum bütüm ritimler lazım türk kitleriyle soft ama hala roman 98ler yazılıyor bir sürü oldu yeter artık bence birazda bize kulak verseler.

Ben de sonuna kadar katışıyorum bütüm ritimler lazım türk kitleriyle soft ama hala roman 98ler yazılıyor bir sürü oldu yeter artık bence birazda bize kulak verseler.

Bitti Bence Artık Çalışmalar. En Fazla Mürhen Sarmacı Yapar Oda Bir Elin Beş Parmağını Geçmez.

Bitti Bence Artık Çalışmalar. En Fazla Mürhen Sarmacı Yapar Oda Bir Elin Beş Parmağını Geçmez.

bana da öyle geliyo. yazın düğünler falan vakit yok galiba dedik ama o da bitti. yine ses yok. #çaremürhensarmacı :D

bana da öyle geliyo. yazın düğünler falan vakit yok galiba dedik ama o da bitti. yine ses yok. #çaremürhensarmacı :D

Artık Olan Ritimler İle Baş Başayız Ne Varsa Onlarda Var Artık. Eksik Varmı Çok Var Bence. Yani Çıksa Çıksa 5 Tane Daha Belki Çıkar Oda Belki.

yawww kafayı bozdum artık beklemekten sıkıldım rtim yazmayı öğreniyorum az kaldı becerince hep soft rtimler yazacam kafaya koydum Cubase ide buldum eve ufak bir stüdyo kuruyorum ses kartı siparişi verdim monitöerler hazır bk 5 de var pc de hazır eee neden yazmayalım değilmi öğrenecem inşallah herkesede dağıtacam :D

yawww kafayı bozdum artık beklemekten sıkıldım rtim yazmayı öğreniyorum az kaldı becerince hep soft rtimler yazacam kafaya koydum Cubase ide buldum eve ufak bir stüdyo kuruyorum ses kartı siparişi verdim monitöerler hazır bk 5 de var pc de hazır eee neden yazmayalım değilmi öğrenecem inşallah herkesede dağıtacam :D

Hertürlü Destek Vermeye Hazırım Hocam.

yani butun rıtımler buraya kadarmı arkadaşlar..ne yapcam roland bk-5 ile......birseyler yapamayızmı.......

Roland çalışmıyo yarı yolda bıraktı bizi anladık da kullanıcı arkadaşlarda da bi çalışma yok galiba. Birisi şu ritim yazma işini yada düzenleme işini bi anlatsa nasıl oluyo uğraşsak biraz videoda izledim ama hiç bir şey yapamadım. kendim kurcalıyorum baterideki davulu çıkarıp asma davul eklemek istiyorum olmuyo