• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Türk Polisinin Geldiği Son Nokta burası TÜRKİYE!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Türk Polisinin Geldiği Son Nokta burası TÜRKİYE!!!

Sizin polislik bir yanınınız var hemen koruma moduna geçmişiniz sanki asker mektubu gibi uzun uzadıya traş yapmaya gerek yok oldum olası polis Turkiyede başiboş dur ve zorbadır birçok yasa dısı olayın içerisindedir baş komser istanbul aksarayda gözümün önünde otelde gizli rus fahişe çalıştıran yöneticiden rüşvet alırken tanık oldum çok rahat ve kendinden emin di bizler bu durumu biliyoruz unutma üçüncü dünya ülkesiyiz Türk polisini kınıyorum medeni ülkelerde sıkıysa polis böyle davransın ama burası Türkiye ne yazıkki baş nasılsa kıçda öyledir şimdiki polis teskılatı fethullah cematinin tarikat elemanlarının kontrolündedir daha geçen Amerikada öğrencilere gaz sıkan polisi teskilattan attılar ögrencilere 1 milyon dolar tazminat ödediler

Evet ben polisim ve onon yaptığı yanlış yüzünden sen ve senin gibiler tarafından zan altında kalıyorum. Her meslekte olduğu gibi polis içinde de pislikler vardır. Ben traş yapmıyorum, yasal dayanağı yazıyorum. Bende çoğu meslekte olumsuz şeyler gördüm ama 1 kişinin yaptığı bir şey için tüm meslek grubunu zan altında mı bırakmam gerekiyor?
O zaman bende şöyle yapmalıyım; doktor ameliyat için bıçak parası alır, demekki tüm doktorlar rüşvetçi... Müteahhit malzemeden çalar, demekki tüm müteahhitler hırsız... Avukat suçluyu korur, demekki hepsi görevini kötüye kullanıyor... Öğretmen örgüt yandaşı, demekki tüm öğretmenler terörist... Mi dememiz gerekiyor?
Her meslekte çürük elmalar vardır. Önemli olan kasanın içindeki o çürükleri temizlemek, tüm kasayı atmak değildir.
Karases arkadaşımızın da dediği gibi, bir de polisin durumuna bakmamız gerekiyor.

Evet ben polisim ve onon yaptığı yanlış yüzünden sen ve senin gibiler tarafından zan altında kalıyorum. Her meslekte olduğu gibi polis içinde de pislikler vardır. Ben traş yapmıyorum, yasal dayanağı yazıyorum. Bende çoğu meslekte olumsuz şeyler gördüm ama 1 kişinin yaptığı bir şey için tüm meslek grubunu zan altında mı bırakmam gerekiyor?
O zaman bende şöyle yapmalıyım; doktor ameliyat için bıçak parası alır, demekki tüm doktorlar rüşvetçi... Müteahhit malzemeden çalar, demekki tüm müteahhitler hırsız... Avukat suçluyu korur, demekki hepsi görevini kötüye kullanıyor... Öğretmen örgüt yandaşı, demekki tüm öğretmenler terörist... Mi dememiz gerekiyor?
Her meslekte çürük elmalar vardır. Önemli olan kasanın içindeki o çürükleri temizlemek, tüm kasayı atmak değildir.
Karases arkadaşımızın da dediği gibi, bir de polisin durumuna bakmamız gerekiyor.

Tabiiki her zaman diyoruz çürük elmalar ayıklanmalı ama artık bu laf demode oldu şahsen ben artık bu ülkenin çağ dışı çarpık sisteminden çürümüşlüğünden eğitimsizliğinden bıktım usandım her zaman diyorum ne zaman adam gibi ülke olacağız hiç bir zaman bir ülkenin başı ne ise kıçıda öyledir eğer siz düzgun bir insan düzgün bir devlet memuru iseniz bu eleştirim size değildir üzerinize alınmayınız

polislerıı sevmıyorumm tmm bı yandann canımızı koruyolar ama bı yandandaa dayakk atıyolarr hanıı bıı sozz vardırr tatlı dıll yılanıı delıgındenn cıkarırr derlerr ndnn poliss ınsanalrıı dovucegınee tatlı tatlı konusupp anlasmıyoalrr ıllakıı ınsanlarıı dovmelerımı lazımm

buu dayakk olayıı k. yaka carsı karakolundaa olsaa oo karakoll bılmıyom ama yerındenn oynarr olaylarr cıkarr

kimse bana polisleri savunmasın oldum olalı sevmem kendi arkadşımın babasıda polis o videoda en son tekmeyi atan kişi ama hala elini kolunu sallıya sallıya burda geziyorlar eskisi gibi daha uygulanan bi ceza görmedim bundan 3 sene önce yunuslu trafik polisi bi genci öldürdü bilerek motorla kovalarken arkadan tekme attı! o polis görevden alındı 1 sene sonra tekrar göreve getirildi buda bi örnek burası türkiye!!!

kimse bana polisleri savunmasın oldum olalı sevmem kendi arkadşımın babasıda polis o videoda en son tekmeyi atan kişi ama hala elini kolunu sallıya sallıya burda geziyorlar eskisi gibi daha uygulanan bi ceza görmedim bundan 3 sene önce yunuslu trafik polisi bi genci öldürdü bilerek motorla kovalarken arkadan tekme attı! o polis görevden alındı 1 sene sonra tekrar göreve getirildi buda bi örnek burası türkiye!!!

konuyu bazı kalitesiz narkoz veriri gibi yapay gündem oluşturan haber bültenlerinden dinlediğin belli o işin sonu da öyle olmadı...
neyse kimi siyasi görüşlerinden kimi cemaat bağlantıları sayesinde bir çok insanı bu teşkilatın içinde eziyorlar birazda vatandaş ezer insan olanlarıda kaybedersiniz .
keşke polisler olmasada veya sizler için kırmızı karanfiller dağıtarak gezsede piyasa , vatandaş vatandasın neresinde def çalıyor görsek

tamam polis veya polis yakını olanlar hemen ortaya çıkıyor

böyle polis olmaz olsun!

Tepkilerine bakılacak olursa karakola çok işin düşmüş anlaşılan ki polisi sevmiyorsun. Polisle işi olmayan adamın polisle uğraşması mantıksız bence... Bundan böyle başın derde girince 155 i aramazsın o zaman, kendi başının çaresine bakarsın...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri