• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Türker şentürk roland e-a7 çalışmaları

• Konbuyu başlatan zafer72
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 23
  • Görülen : 7K
Cevap: Türker şentürk roland e-a7 çalışmaları

bilgilendirmeniz için çok teşekkürler iyi haberlerini aldığım için sevindim umarım rolandla tekrar çalışırlar...

Umarım çalışırlar ben yararlı olacağını düşünüyorum.

Bekar adamın evde yemek yapmayıpta devamlı dışarıda yemek yemesi gibi bir şey olmuş bu yorumlar.neden kullandığınız aletleri çözüpte kötüde olsa kendiniz bir şeyler yazmıyorsunuz.lokantada yemek yemeye güç yetmez bence.Ben evde yemek yerim..kendimi bildim bileli...

vefat eden usta nejat levent ustaydı türkere uzun ömür diliyorum bu arada türkerin kartındaki ritimleri ve sesleri convert edip kullanabilirsiniz pa 600de olur tonlarda harika gelir pa 80deki cevo ritimlerimi ve bazı sesleri 3x e yaptım oradan biliyorum buda bir bilgi paylaşımı olsun herkese bol müzikli ve neşeli günler diliyorum

Umarim dilediginiz gibi olur arkadaslar
Bukadar ovdugunuze gore kaliteli bir ustad
Ins sahip cikarlar.yillarca yamaha kullandim banada yamahayi sevdiren dr salim arkadasimizdir
Ve salim i yamahanin kaybetmesi gibi roland arkadasi kaybetmez

Moderatör tarafında düzenlendi:

Haberi Bile Yoktur Bu Cihazdan Adamın :)

Üstadtan önce Rolandın aleti ne yapıyor ne yapmıyor belli değil. Kitabı yayınlanmadı....Teknik özellikte yazılanların işlerliği nasıl.....Demolar yayınlanmadı.....

Bk 5 fiyat performans orgu arkiler ea7 icin tabiki destek veriyoruz ea7 bk5 ten farkli olcak