• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Türker şentürk roland e-a7 çalışmaları

• Konbuyu başlatan zafer72
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 23
  • Görülen : 7K
Cevap: Türker şentürk roland e-a7 çalışmaları

aynen katiliyorum. Cihaz on numara ama ses anlaminda yamaha a1000 gibi bisey su anda

Ben de PA-80 kullandığım dönemlerde her tür kartı denedim lakin Türker Multy Kart tan asla vaz geçmedim gerçekten de harika rtim ve setleri vardı bence de bu alet için de uğraşsa eminim ki ortaya çok büyük güzellikler çıkaracaktır. Güzelliğe dair her şey desteklenir. Kolay gelsin Saygılarımla,

Arkadaşlar yıllardır oradan buradan toplanan saçma sapan ritimlerle programlar yapmaya çalıştık türker şentürk'ü hatırlayanlarınız vardır mutlaka şimdiye kadar çıkan usb setler arasında bitane işe yarar ses ve ritim olmadığını düşünüyorum.
Kısacası türkerin yazdığı o tertemiz saundlu ve dolgun ritimleri özledim.
Ben diyorumki türker şentürk roland e-a7 ile çalışsın ve bize tadına doyulmaz setlerini tekrar oluştursun bizde programlarımızda zevkle çalalım.

Arkadaşlar bu konuya desteklerinizi bekliyorum.

Roland'ın bu konuyu dikkate almasını istiyorum roland (türker şentürk)le eski şaşaalı günlerine geri dönecektir.

Hadi arkadaşlar bu konuya destek verelim.
tesekkürler
tesekkürler
tesekkürler
tesekkürler

keşke üstad gene bu işle uğraşsa.ama yapılan uğraşımlar hemen çözülerek bedava dağıtıldığından iş kazanç olmaktan çıkmış durumda.aynen şimdiki sanatçıların bu yüzden albüm yapmaması gibi.pa80 döneminde müthiş çalışmalar yapmıştı.tekrar bu ortamda çalışma yapması zor.ancak söz konusu firma kendisini birlikte çalışmaya ikna ederse ortaya gerçekten güzel şeyler çıkartır.bugüne kadar roland firmasına çalışanlar ritim konvert etmekten başka birşey yapamadılar.yamaha da salim ve batuh çok güzel çalışmalar yaptılar.ve yamahayı olduğundan çok daha üste taşıdılar.roland da ise ne hikmetse bütün ritimler hep aynı.zira yazılımdan ziyade işin kolayına kaçılıp ritim konvertleri yapılmış proğramlar ile.onun içinde eskiden yapılan ritimler bugün bayat gelmektedir.şikayetler de bundan dır zaten.korg da ise gene uzmanlar yaptkları ü
retimlerle korgu hep yukarda tutmaktadırlar.artık roland da bu konuda amatörlere değil korg ve yamaha gibi bu işi uzman yazılımcılara(ritim-ses vs.) bırakmalı.benim düşüncem budur.......