• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Türkiye deki Aranjörler !!!

tister

paylaşımcı üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.tarikister.tr.gg
Enst.
Klavye,Kanun,Ritim Bağlama,Gitar
Arkadaşlar çoğumuz orijinal cd ve kaset almadığımız için çoğu parçayı kim yapmış,kimler o parçalara hayat vermiş bilmeyiz.

Türkiye'de gerçekten yetenekli ve çok iyi düzenlemeler yapan aranjörler var.Ben dedimki herkez buraya kendince beğendiği aranjör'ü ve nesini beğendiğini yazssınki hem işin mutfağındaki insanları bilelim hemde sohbet etmeye bahane olsun...

Ben diyorum ki Türkiye'deki en iyi aranjörlerden biri Suat Aydoğan...Öncelerde arabesk piyasasına hitap eden Suat Aydoğan şu aralar pop şarkıcılarının en gözde aranjörü...Serdar Ortaç,Bengü,Murat Boz,Gökhan Özen ,Mustafa Sandal Vb. sanatçılarının çoğu şarkısını düzenleyem isim...

Buyrun sizden de isimler bekliyorum...

Cevap: Türkiye deki Aranjörler !!!

Mustafa Ceceli favorimdir. Hem aranjör hem sanatçı, çok güzel eserleri var.

m.ceyhun çelikten .

valla arkadaslar bence cok sanatciya arangerlik yapmasi sorun degil ama bence ercument ekindir mustafa yildiz dogan dinleyenler biliir

Pop tarzlarda Ersay Üner'i tek geçerim

Demet Akalın'ın aranjörü...

Ersay Üner yapıyormu ya aranje,o besteyi yapıyor Düzenlemeleri Erhan Bayrak yapıyor diye biliyorum ben Demet'in...

bence bana türkiyede suan en iyi aranjör doğu kılıç tır bütün ünlü sanatcılar onun elinden geçmiştir.. bu kadar işinin severek yapan birisini ben tanımıyorum.. 700 tane piyasada yaptıgı albümler vardır son olarakta azer bülbül ve iranın ünlü sanatcı karwan kamil in albümü yapmıstır..

uğur bayar ın arranjörlüğüne hastayım faceden arkadaşım olur :) diğerlerinin işinede saygı duyarım ama duygu bazında bana hitap ediyor

ben arnajorlerın cogunun aranjor olmadıgını dusunuyorrum cogu atılla ozdemıroglunun dedıgı gıbı mıdıjor onlar cogu fa anahtarı okumayı partı yazmayı bılmıyor bu acık vede net teknolojı sayesınde aranjor olmus onlarr . atılla odemıroglu selım caldıran garo mafyan ozkan turgay aykut gurel onno tunc erguder yoldas bunlar gercek manada aranjorlerdır