• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Türkülerde Gönüllerde Jandarma/ Düzce İçin Söyledik...

Cevap: Türkülerde Gönüllerde Jandarma/ Düzce İçin Söyledik...

teşekkürler arkadaşlar/ ekip adına...

Emeği geçen herkesin eline aklına sağlık, çooooooook güzel olmuş...

kamera arkası;

Ch.
Sayın ChordSolo; Ve ekibine başarılarının devamını diler, sonsuz teşekkürlerimi sunarım. TSK. nin yetiştirilmelerinden dolayı sert görünümlü olmalarının altında aslında bizlerden farkı olmayan, bildiğimiz mazlum, sanaata yatkın (ince ruhlu) ve yerinde kırılganlık bile gösteren Cumhuriyet evlatları dır. İşin bu tarafını bize müzikle yansıttığın ve ışık tuttuğun için alnından öperim. Tekrar, tekrar teşekkür edip, minnettar olduğumu da bilesin. Helal olsun bu kahraman yüreğine............

Moderatör tarafında düzenlendi:

izlemeyenler için günceldir...

Ch.

Sayın ChordSolo; Ve ekibine başarılarının devamını diler, sonsuz teşekkürlerimi sunarım. TSK. nin yetiştirilmelerinden dolayı sert görünümlü olmalarının altında aslında bizlerden farkı olmayan, bildiğimiz mazlum, sanaata yatkın (ince ruhlu) ve yerinde kırılganlık bile gösteren Cumhuriyet evlatları dır. İşin bu tarafını bize müzikle yansıttığın ve ışık tuttuğun için alnından öperim. Tekrar, tekrar teşekkür edip, minnettar olduğumu da bilesin. Helal olsun bu kahraman yüreğine............

teşekkür ederim Abi, kusura bakma mesajını yeni fark ettim...

Ch.

teşekkür ederim Abi, kusura bakma mesajını yeni fark ettim...

Ch.

Bende senin TSK mensubu olduğunu yeni öğrendim. Çok ta kıvanç duydum. Dirsek teması, rahat, hazrol, tüfek omza, esas duruş. Komutanım (ChordSolo). Trakya Müzik (.... adet) er ve erbaşları emir ve görüşlerinize hazırdır, komutanm. Çaktım bir selam, kep selamlığını dümdüz takip eden baş parmak dahil dümdüz bir elle. Sizlerle çok iftihar ettiğimden, biraz da araya nükte karıştırmak istedim. Nerdeyse 40 sene önceyi yad ettim, gözlerim buğulu, sayende. Haaaa, birde minik kızınla müşterek, nasıl diyorsanız bir müzik çalışmanız bence çok sempati toplar. Huyum kurusun yine lafı uzun tuttum. Hoşçakal, sağlıklı kal, kendine iyi bak derim.........

Moderatör tarafında düzenlendi: