• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TuttuĞum Balıkların Fotosu meraklısına....

• Konbuyu başlatan cihan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 31
  • Görülen : 6K
Cevap: TuttuĞum Balıkların Fotosu meraklısına....

Gerçekten balık tutmak ayrı bir zevk.Biz de sürekli gidiyoruz.Resimdekileri geçen sezon tutmuştuk.

Ekli dosyalar

• Photo-0111.jpg
    Photo-0111.jpg
    147 KB · Görülen: 149

Bunlar sazan sanrm

bende balık tutmayı çok severim .. güzel resimler rast gele bir sonraki avda :)

bir aralar bende balık tutma hastasıydim.bir kaç senedir müsait yer bulamadığım için tutamıyorum.balıklar baya iştah kabartıyor.neyse resimlerini gördük en azından cihan.:D:Dafiyet olsun.:)banada gönder demiştim ama bulunduğun yer istanbula çok uzakmış.:D:Dbu arada olta seçimin ne oldu kaça aldın yazarsan öbür arkadaşlar için faydalı olabilir.:)

öncelikle teşekkürler yorumlar için. Yazn adanaya uğrama şansnz olursa birlikte tutarz inş. olta olarak da geçen seneki ratımı kullandm. henüz yenisini almadm. içini yağlayınca fazla bi sorun çıkarmadı. kefal için çapari yapıorm 12-13-14 iğneli kendi seçiminize kalmş. ard arda bağlanıyor iğneler 8 numara iğne kulandm ben. onun da bi ara fotosunu koyarm kefalin tutulması o iğnelerden geçio. yalnz bn de çapari yapma konusunda gerçekten iyiyim:D yazın bol bol fotosunu koyarm. nerdeyse haftada 4 gün balığa giderm bn yazları balıklar biriknce de yeriz. yalnz balığı çekerkenki o hazzı herkesn mutlaka yaşaması lazm . o anlatılamaz...

bende balık hastasıyım 2 gün önce gittim burda denizden 1 kilo kadar sardalya vede istavrit tuttum bende alışkanlık bu iş 15 yıldır giderim her hafta..

Anlaşılan sitede oldukça balık hastası var benim gibi :D. Ama Cihan Abi'nin de dediği gibi balığı çekerken o heyecanı herkesin yaşaması lazım. Biz barajlarda tutuyoruz balığı.Arasıra da yeşilırmak ve ya kızılırmağa gidiyoruz.

Aslında bu konuda siteye forum da açılabilir :D

ben tatlı su balığını yiyemiorm. Sazan da çok avladm ama çk az yedim. Genelde deniz tercihim. Favori balığım da levrek;)

afiyet olsun arkadaşlar,,ağzımın suyu aktı balıkları görünce :D
bende aynı balık tutması çok güzel duygu,,hemen aksam oluyo,,gün yetmiyo balık tutmaya gıdınce,,balıklarda büyük ve güzelmiş hocam,darısı tutamayanların başına,saygılar,

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri