• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TuttuĞum Balıkların Fotosu meraklısına....

• Konbuyu başlatan cihan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 31
  • Görülen : 6K
Cevap: TuttuĞum Balıkların Fotosu meraklısına....

taha kardeşim nerelisin acaba,,bende yeşil ırmakda çok balık tutmuşumdur,,ben tokat erbaa lıyım,,saygılar

yaz geldi. artık serbest konuların olduğu yerde tuttuğumuz balık fotoları die bi bölüm açılabilir bnce:D veya kaçırdklarımızı anı şeklince anlatablrz

Bende de var bu hastalık hemen hemen 15 yıldır, burada bazen kefale bazen de denize çupra ve levrek e bazende yakınımıza sazan avlamaya gideriz,balıkcılık süper ötesi bir hobi,kafa dinlemek için bire bir,Taha sazan gerçekten güzelmiş hadi bakalım herkeze rastgele.

Bir insanın,kendisine verbileceği en iyi ödüllerden biri bence.İç huzur çok önemlidir,balık tutmak,kafa dinlemek için bire bir.Herkese tavisye ederim.Buradada bir bölüm açılırsa hiç fena olmaz aslında :D Hem bildiklerimizi paylaşırız,hem de tuttuğumuz balıları :)

Unutmadan söyliyim,göl ve göletlerde balık sezonu 1 temmuzda açılıyor bildiğim kadarıyla,eğer yanlış söylediysem düzeltin.

taha kardeşim nerelisin acaba,,bende yeşil ırmakda çok balık tutmuşumdur,,ben tokat erbaa lıyım,,saygılar

Abicim ben de Amasya/Merzifonluyum.

abi naptınız siz ya benim akvaryumdaki balıklarım aklıma geldi bir an :D bende hiç tutmadım ama beslemeyi çok severim :) onlara yem atarken akvaryumun tepesine çıkıp ağızlarını açmaları kadar zevkli birşey yok benim için :) sitede bölüm açılırsa bende beslediğim balıkların fotolarını koyarım hemen :)

sazan süper, yemeside bi okadar lezzetli, bizimburalarda derelerde ve göllerde cok balik var fakat seyretmekle yetiniyoruz malesef yasaklar cok,türkiyenin gözünü seveyim her sene arkadaslarla devamli gidiyoruz,balik tutma ve tuttugun baligin yeme zevki baska oluyor
neyse ava giden arkadaslara rasgele diyorum.

abi bn de darende'de çok sazan tuttum. hatta onun fotosunu da bulursam koyarm . Nedense hiç lezzet alamadm. demek ki zevk meselesi. sazan balığı normalde de büyük olur. yani fiyat olarak da kıyaslarsak o boyutlarda bi levrekle aralarında çok büyük fark çıkar. tabi herkesn damak tadı farklı. sitede balığa ilgi duyan ne çok müzisyen varmş bu arada:)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri