• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros 2 demo asıgım sana

burhan38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS2xxl
FRDEN SLMLAR ARKADASLAR SU SIRA GERCEK SITE DEMO MANYAGI HALINE GELDI E BENDE BAKDIM YASAR RENOYLA ILKER FATIH SERKAN BEN BMW ILE SITEYI HEP AGLATIR HALE GELDIK DERTLI DERTLI E GELINLE DAMATDA ABIII YETER BIZ DANS ISDIYOK DEYINCE AKLIMA SLOW GELDI ACIZANE SIZLERLE SOYLE BIR MAZI TURU YAPALIM ISDEDIM BIZIM COSKUNU ARADIM ODA SAGOLSUN KIRMADI BENI CALDI BU PARCAYI HEHEHE IYI DINLEMELER

Cevap: Tyros 2 demo asıgım sana

Bu ne Buyuk Ask Anlamiyorum ....
Eline Saglik Burhan abi Maziye bi yolculuk ettik gece vakti

Şahane olmuş. Elinize sağlık...

valla burhan abı ruhumuz dınlendı sayende emegıne udu na saglık abım..

valla burhan abı ruhumuz dınlendı sayende emegıne udu na saglık abım..
sagol fatıh ben sızın ruhunuzu dınlendırıken sızde bnım ruhumu demolarınzla oldurun hehehe sagolasın fatıh elımden elımden gelenı ısledık

mükemmel.ben sana dedim Burhan abi sen 10 tane genci cebinden çıkarırsın diye:)hem sendeki o bmw varken daha çok ağlatırsın gelinle damadı.ahhh Tyros ahhhhh....

Moderatör tarafında düzenlendi:

mükemmel.ben sana dedim Burhan abi sen 10 tane genci cebinden çıkarırsın diye:)hem sendeki o bmw varken daha çok ağlatırsın gelinle damadı.ahhh Tyros ahhhhh....
heheh oncelikle hayirli sabahlar serkan heral isdesin kolay gelsin iyi dilkelerin icin tsklr tabi bmw baska heheh ama isin garip tarafi gelin ve damat aglmadi aksine bana kizdilar dugunu cabuk bitir isimiz var gidecez diye ben agladim tek basima yav heheheehehe

Yüreğine sağlık abi.Teşekkürler...