• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros 2 demo asıgım sana

Cevap: Tyros 2 demo asıgım sana

eyvallah usdat ben gece demo yapdimi boyle maziye cok gidiyorum galiba tskler yorum icin

sagol hocam yasarın renoya kızdım onu solarken bu parcaaklıma geldı hehehe sagol guzel dıleklerın ıcın

hehehehhe,bari bende evde hanımı dansa kaldıram bari parçayı dinlerken..ellerine sağlık güzel yapmışsın yine,,reno bak kızıyor,böyle romantik parçaları göürnce.banada diyor reno sen niye böyle aşk şarkıları çalmıyon diye hehehehehheh

sen yengeyle fazla dans falan etme vizen cikdi cikcek seni alcez buralara heheeh sen turku baba rolunde kal heheehe yap ya zaten kac kisiyizki yorumlarda bizim demolarda heheeheh

tum yorumlar icin tskler arkadaslar

BU ask denen duygu nice sairleri nice garibanlari diyar diyar gezdirmistir,tesekkürler Burhan ,eline saglik

malesef oyle abi iyi dileklerin icinde tskler e artik sira sende valla

güzel çalışma tşk ler abi ben bunu okur eklerim siteye :)

süper olmuş.güzel olunca güzel diyoruz yani.sesler doyurucu.daha ne olsun.saygılar.....

süper olmuş.güzel olunca güzel diyoruz yani.sesler doyurucu.daha ne olsun.saygılar.....
sagolun hocam valla elimizdekini sizlere yansitmaya calisiyoruz sizinde guzel yorumlariniz bizi kamcilamiyor degil ama sizlerin demolari biraz daha doyurucu oldugu inancindayiz arkadaslarla sizden kesanli hocamdanda demolar gelsinki sizlzeri ornek alalim fr den slmlar