• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 2 hazine 2

burhan38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS2xxl
Cevap: tyros 2 hazine 2

arkadaslar ritimler bos gelebiilir tyros serileri icin ben ilk sayfanin 5 sirasina salim or perk yuklu 10 sira turkis perk 59 sirada or700v2 perk 60 sirada v2 durum efekt 95 sira murat durumkit 1 salim or 700 mixs kitisde durum kit sayfasinin 6 sirasina yukemeniz lazim v2 plus durum kit ve perk olan varsa elinde 127 sira perkisyon v2plus 128 v2 plus durum kit intro calinislardada belki benim calidigim seslerin yerleri degisik olur siz isdediginiz sesi atarsiniz yani illaki ufak bir islemden gecebilir ozelikle or700 serileri icin

burhan abi süpersin çok teşekkürler.or700 v1 kitleri ve diğer kitler varmı bunların hepsi sadece ritm galiye tvd yok sanırım.eve gidince denerim hemen.

var da sesleri dun atamadim insallah bugun perkleride atcam sesleride parca parca atcam hepsini almadi zippysermi neyse tonaj fazla abi dedi yuklemedi heheheeh merak etme dedimya hafta sonuna kadar hepsi sizde

tamam abi teşekkürler çok işime yarayacak.ALLAH razı olsun

sendende pekleride atttim al daha yapacak biseyim kalmadi heheh

fransızca teşekkürler abi hehehe :)))

guncel arkadaslar paketdeki ritimlerin bu sayfada olanlarinida unutmadan alin

guncel arkadaslar bunlarda paylasimdaki setin devami indirin