• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros2 burhan hazineleri buyrun t2 or700 tum elimdekiler

burhan38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS2xxl
frden slmlar arkadaslar uzun zmandir ilker abi hazinelerini acsan bol dua alirsin diyip duruyordu e bende bakdim bugun persembe yarin mubarek gun belki bi allah razi olsun diyen cikar deyip elimdeki butun tyros 2 or 700 v1 v2 setlerini kullandigim butun her seyi size cuma hediyesi ediyorum v2 plus kitlerini de artik jemry galiba nicli arkadas paylasdi ordanda v2 plus ritimlerini alabilirsiniz ve son yapdigim karadenizin gercek sesi mehmet akyilzdan bir 5x8 ritim yazdim oda burhan setde mevcut ayrica demosunuda veriyorum iyi dinlemeler gule gule kullanin tyroscular baya cogaliyor onlarada hediyem olsun

Cevap: tyros2 burhan hazineleri buyrun t2 or700 tum elimdekiler

Indirdim hepsini denicem ve yorumumu öle yapıcam şimdiden allah razı olsun...

büyük bir hevesle yükledim ama hiç biri olmadı ne performans sesleri çalışıyor nede ritiimler sadece akor geliyor ritim falan hiç yok nasıl ayar yapıcaz ben bilmem tek tek anlatırsanız?

usdat hangi org da kullandin v 1 v2 calisir kitler ise yerleri degisik oldugu icin bos cikiyordur mixs consel den ritim ve perk yerlerine perkisyonlari ve kit or700 de standart danc kit ve standart kitlerde calisir

zaten v2 plus kitleri varsa kafadan 400-500 ritm demek.sadece v2 plus ritmini al v2 plus kitle çakıştır save et ritmi!bu işlem 1 dakika almaz.bence tyros 2 için ritim olayıda çözülmüştür.ses çok zaten.Burhan Abi sen son noktayı koymuşsun ellerine sağlık

sagolasin serkan yamahada ritim yok diyenler sahab sabah hem gavesini cayini icerken gozlerini ufeleyerek buraya baksin alin size bir kamyon karpuz misali diyecek bisey kalmadi bence arap br arkadas tyros serisi icin soz verdi arap sesleri ve yabanci setler vercek oda gelirse onlarida paylascam size yamaha dunya set diyecem sade turk set olmucak yani hehehe

burhan abi ALLAH razı olsun cuma günü sevindirdin bizi.çok teşekkürler paylaşım için

eyvallah allah hepimizden razi olsun valla elimden geleni yapdim dedim gibi perk ve kitlerde bos cikarsa yerleri degisik yuklendiginden olur mixs conselden basitce ayarlar begendigin ritm sty cratorden basitce save yapdinmi non problem monister insallah yani sorun yok bayim anlaminda turkcesinide yazim anlamadim abi deme hehehe gule gule kullan

usdat hangi org da kullandin v 1 v2 calisir kitler ise yerleri degisik oldugu icin bos cikiyordur mixs consel den ritim ve perk yerlerine perkisyonlari ve kit or700 de standart danc kit ve standart kitlerde calisir

benim v2plus var ve direk ritmleri açtım hiçb,iey yapmadan boş gibi yani durum kit falan göndemişin onları napcaz detaylşarı hçiçbilmem

eyvallah allah hepimizden razi olsun valla elimden geleni yapdim dedim gibi perk ve kitlerde bos cikarsa yerleri degisik yuklendiginden olur mixs conselden basitce ayarlar begendigin ritm sty cratorden basitce save yapdinmi non problem monister insallah yani sorun yok bayim anlaminda turkcesinide yazim anlamadim abi deme hehehe gule gule kullan

verdiğin kitlerin çoğu tvn formatında onları sorunsuz okurmu abi normalde tvd olması gerekmiyomu?sadece bir tane var tvd formatında

akşam gidince deneyim inşallah becerebilirim tekrar teşekkürler burhan abi.