• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros 2 mi pa 800 mu?

Cevap: Tyros 2 mi pa 800 mu?

Benim gönlümde tyros gazino bar cafe tarz için ideal zevk meselesi

tyros 2 le korg pa 800 kıyaslanama tyros 2 le düğünün babası yapılır konserde verilir kayıtda yapılır ama önce senin ehliyetin varmı araba kullanmayı bilmiyorsan korg pa800 iyi bir alet ama tyrosla kıyaslamak çok komik sen 1000 euroya labiliyorsan bence ikisinide al dene bak farkı görürüsün sonra beğenmediğini sat çünkü o rakamlara sadece bordunu alamazsın burda nerden alıyorsun bilmiyorum

bende buna takıldım 1000 euroya ne tyros2 nede pa800 bulmak imkansız

ve tyros 2 disketli bir alet değil

bu konuyu çok iyi ve ince düşünün sizin düşündüğünüz org 3 4 bin liralık org,hata yapmayın,piyasaya bi bakın neler oluyo,buradaki yorumlar sizi yanlış yönlendirebilir,o yüzden yorum yapmaktan kaçınırım,çünkü 1000 liralık orglar değil bunlar,
gidin bizzat deneyin öyle karar verin,
buradaki arkadaşlar kendi beğendikleri orgları söyleyeceklerdir tabiki ama benim onun veya şunun beğendiğini siz beğenmeyebilirsiniz,paranıza yazık etmeden pişmanlık duymadan almak isterseniz canlı denemenizi şiddetle tavsiye ederim,buradaki tavsiyeler çoğunlukla yanlış yönlendirme olabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

iyide zafer cogunlugun korgmu demesi lazimdi dogru yonlendirmeleri icin

iyide zafer cogunlugun korgmu demesi lazimdi dogru yonlendirmeleri icin

burhan abi ben öyle bişey söylemedim,
ben buradaki çoğunluğa inanmayında demedim,
herkes yanlış yönlendiriyorda demedim,

demek istediğim,benim beğendiğimi sen senin beğendiğini ben beğenmeyebiliyoruz,herkesin duygusu düşüncesi farklıdır demek istedim,yani bizim buradaki önerilerimize tavsiyelerimize göre değil kendi duygu düşüncene göre hareket et demek istedim,sonuç olarak hepimizin duyguları farklıdır,herkes kendi duygusuna hitap edeni söyler,sizlerde tavsiyelerinizi kendi beğeninize göre söylersiniz bende kendi beğenime göre tavsiye yaparım öyle değilmi,
yani buna göre davran,bizim tavsiyelerimize göre değil kendi duyguna tarzına göre hareket et demek istedim,hepimizin tarzıda değişiktir,bunu kastettim,kimse yanlış anlamasın arkadaşlar
demek istediklerimi yanlış anlama burhan abi,

Bu konuyu her 2 cihazı kullanmış arkadaşlar yorum yaparsa daha sağlıklı olur ben tyros3 kullandım daha önce korg kullandığım için picbend ve menü işime gelmedi yani araba ehliyeti almadan kamyon kullanmaya kalkıştım ritim saund tartışılmaz pa800 pratiklik ve nevale konusunda biraz daha önde ama süprizlerle dolu olurda masraf açarsa tamiri pahallı her 2orglada hertürlü her işe gidersin herkesi dinle kendi kafanda kıyaslama yap onu al 3.250tlm olsa tyros alır kendi kendimi eğitirdm

Zafer Dogru soylemis dedigi gibi evvelden deneme sansim olsaydi cok cok evvelden degistirirdim klavyemi ama sagolsun Guvendigim kardesim hakan cebi nin referansina guvendim yanilmadim ;)