• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 3 set hakkında ..........!!!!!!!

Cevap: tyros 3 set hakkında ..........!!!!!!!

korg pa 800 pa2 pa 3 setleri bol diyenler o bol setlerin hepsi bir birinin kopyası al içinden bir ritim ondan bir ritimde ötekinden yaz üstüne ismini al sana yeni set usb yapıp satanlar dahi pa 2 setini pa 3 uyarladı millete satı böyle bi şey varmı usta yamahanı binlerce ritmi sesi mevcut piyasada o ritimleri sesleri toparlayıp set haline getirsen bir sürü set meydana gelir ama salimin dediyi gibi armut piş agzıma düş hiç kimse ritimlere bakıp zaman harcamıyor elinden ritim yazmak gelen arkadaşlar dahi ritim yazma zahmetine girmiyor bol setleri 250 300 euro verip alanlar dikkat yıllarca yamahada batuh salim orhan fuat bedava ritim dagıttı hemde eyer edersen bi teşekküre ama a2000 de artık farklı olacak ee artık hakları yılardır beleşe çalıştılar bunu takiben tyrosda gelecek kimse merak etmesin arkadaşlar salim yazmış herkes tyrosunu satsın arkasını ben getireyim nasıl olsa geri alacaksınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

salim kardeş sana sözüm ben sana gelemedim bir türlü işten güçten fırsat bulup haftada bır ıkı kez acıyorum orguda zaten bir gün tatil var ondada dinleniyoruz armutla elmayla işimiz yok neyse parası vericez tabiki ama hiç bi şekilkde bi paylaşım yok burda belli başlı bir kaç set var tamam bundan bir ay öncesıne kadar projeler vardı tyros bölümü açılmıştı rıtımlerı bırılerı yapıcaktı seslerı bırılerı yapıcaktı ama noldu fısss yani bu işin ehli sensin diğer abilerimizide unutmayalım emeği geçen herkesten allah razı olsun sonuçta bır kaç tanede olsa bıseyler yapılmış ortaya konmuş ama işin şu yönüne kendı kendıme kızıyorum bakıyorum pa 800 dunya kadar set var piyasada indir indir kullan tyrosta yok sorun bu

orası ayrı.
elma armuttan kastım, tüm aletler için geçerli.
şuanda pa800/2x/3x te bana sıfır data göster abicim.

biri emonun seti resample eder, biri ce yi biri pa80 kartlarını deşifre eder üstüne 2 zil ekler set diye piyasaya sürer vs.. vs..

bunlar çalıntı mal abicm paylaşım değil.

şöyle bir denklem kuracak olursak

KORG İÇİN

(model ve sayılar örnektir)

piyasaki pa800 20.000 adet;

legal çalışma yapan programcı (ritim ve sample hazırlayan)sayısı ve bunların ürün sayısı 10 ;

illegal çalışma yapan programcı olmaya çalışan (ritim edit ve resample) hazırlayan insan sayısı 5.000 ve bunların ürün sayısı 15.000;

legal data kullanan insan sayısı 3.000

illegal data kullanan sayısı 17.000

----------

yamaha için ;

piyasadaki tyros sayısı 100
programcı sayısı 3
proje sayısı : 3
piyasaya çıkmış proje sayısı 1
legal kullanıcı sayısı :2
illegal kullanıcı sayısı : 5.000 (çünkü korga da çevrilmiş)

umarım ne demek istediğimi anlamışsındır abicim.

orası ayrı.
Elma armuttan kastım, tüm aletler için geçerli.
şuanda pa800/2x/3x te bana sıfır data göster abicim.

Biri emonun seti resample eder, biri ce yi biri pa80 kartlarını deşifre eder üstüne 2 zil ekler set diye piyasaya sürer vs.. Vs..

Bunlar çalıntı mal abicm paylaşım değil.

şöyle bir denklem kuracak olursak

korg için

(model ve sayılar örnektir)

piyasaki pa800 20.000 adet;

legal çalışma yapan programcı (ritim ve sample hazırlayan)sayısı ve bunların ürün sayısı 10 ;

illegal çalışma yapan programcı olmaya çalışan (ritim edit ve resample) hazırlayan insan sayısı 5.000 ve bunların ürün sayısı 15.000;

legal data kullanan insan sayısı 3.000

illegal data kullanan sayısı 17.000

----------

yamaha için ;

piyasadaki tyros sayısı 100
programcı sayısı 3
proje sayısı : 3
piyasaya çıkmış proje sayısı 1
legal kullanıcı sayısı :2
illegal kullanıcı sayısı : 5.000 (çünkü korga da çevrilmiş)

umarım ne demek istediğimi anlamışsındır abicim.

anladım salim kardeşim sağolasın ya inan o kadar özene bözüne aldım aleti anlatamam insan farklılık istıyo ben aslında yamahadan vaz gececek biri degılım bı anlık kızgınlık işte bu hafta cumartesı gunu neyzen ercan gelıcek kardeşinin nişanı var ben onunla aleti yollayım sana aleti oku üfle hastalığını çöz :) benıde satmaktan kurtar canım kardeşim be olurmu inan fırsat bulamıyorum gelmeye ilgi ve alakan için çok teşekür ederim allaha emanet ol

frden slmlar salim tamamen dort dortluk cvp vermis bende bi kac kez dile getirdim bazi konularda gercek milletin agzinda korgda ritim cok, yamahada yok,bu bana cok saskinlik veriyo yamahada olan degisik ritim inanin korgda yok yamahada salim batuh murhen fuat umut umut dogdu daha adini sayamayacagim bu insanlar sifirdan ritim yazan arkadaslar boyle siradan amatorce yazan basda ben olmak uzre belki ondan fazla arkadasida sayarsak baya ediyo korgda kac kisi varsa saysinlar emo baykal mi ne belki parmak sayisini gecmez ama bakiyosun korga herkes set yapmis demekki bir copya cilik var ama bunu bizim insanimiz malesef anlama ya urasmiyor korgda ritim cok allah daha cok versin ama elinde tyros gibi v2 plus gibi alet olan arkadaslar sakin satmayi degil islemeyi dusunsunler inanin fikirleri degiscek fr den slmlar

sete para vermek yerine armut piş ağzıma düş olunca böyle oluyo maalesef...

AH BE SALİMİM!!!
BEN NE PARALAR VERDİM BU SETLERE...
Emo set 3 senedir çıktı-çıkıyor-çıkacak--yolda gelir--rötar yaptı,,yoğun kar yağışı sebebiyle ertelendi--hasta oldu--başı ağrır--canı sıkıldı,,v.s,,,v.s,,v.s.....
Tyros 3 vardı sattık,,4 aldık yine beraberinde hava da aldık..
Sen tabii çok yardımcı oldun sağolasın ama sen de 1 kişisin sonuçta hangi birine yetişecen....
Ama bu saatten sonra 2 tane veya 3 tane Emo set çıksa ne olacak??
Şevk kırılmış bir kere,,müzik duygu ve güven işidir,,,gerisi hikayedir...
Şu anda İzmirli VOLKAN kardeşimin Tyros 4 için yaptığı bir set kullanıyorum ve eksiksiz--çok güzel bir set,,bir de Mega Set Mustafa Dilaver kardeşimizin yapmış olduğu set,,bir de Salim T4 set.:))):D
Daha ne olsun,,setin de fazlası zarar,,kendim 3 setin en iyilerini birleştirip bir set yaptım,,150 ritim,,50 sample ses,,,80'e yakın introlu ritim,,benden mutlusu yok şu anda sahnede.....Tüm müzisyen arkadaşlarımızın ALLAH yardımcısı olsun,,TYROS 4 MÜKEMMEL BİR SAUND--KUSURSUZ BİR ALET,,KİM NE DERSE DESİN,,,,2 ÇEŞİT ORG BİLİRİM,,TYROS 4 VE DİĞERLERİ:)

AH BE SALİMİM!!!
BEN NE PARALAR VERDİM BU SETLERE...
Emo set 3 senedir çıktı-çıkıyor-çıkacak--yolda gelir--rötar yaptı,,yoğun kar yağışı sebebiyle ertelendi--hasta oldu--başı ağrır--canı sıkıldı,,v.s,,,v.s,,v.s.....
Tyros 3 vardı sattık,,4 aldık yine beraberinde hava da aldık..
Sen tabii çok yardımcı oldun sağolasın ama sen de 1 kişisin sonuçta hangi birine yetişecen....
Ama bu saatten sonra 2 tane veya 3 tane Emo set çıksa ne olacak??
Şevk kırılmış bir kere,,müzik duygu ve güven işidir,,,gerisi hikayedir...
Şu anda İzmirli VOLKAN kardeşimin Tyros 4 için yaptığı bir set kullanıyorum ve eksiksiz--çok güzel bir set,,bir de Mega Set Mustafa Dilaver kardeşimizin yapmış olduğu set,,bir de Salim T4 set.:))):D
Daha ne olsun,,setin de fazlası zarar,,kendim 3 setin en iyilerini birleştirip bir set yaptım,,150 ritim,,50 sample ses,,,80'e yakın introlu ritim,,benden mutlusu yok şu anda sahnede.....Tüm müzisyen arkadaşlarımızın ALLAH yardımcısı olsun,,TYROS 4 MÜKEMMEL BİR SAUND--KUSURSUZ BİR ALET,,KİM NE DERSE DESİN,,,,2 ÇEŞİT ORG BİLİRİM,,TYROS 4 VE DİĞERLERİ:)

ne güzel çok sevindim abicim :)

aradaki fark sen klavyene sahip çıktın, peşinde koştun, yapıştın adamların yakasına yapın ulenn dedin :D Yaptırdın, haklarını verdin ve kullanıyosun.

Mutlu olmana sevindim abicim.

ne güzel çok sevindim abicim :)

aradaki fark sen klavyene sahip çıktın, peşinde koştun, yapıştın adamların yakasına yapın ulenn dedin :D Yaptırdın, haklarını verdin ve kullanıyosun.

Mutlu olmana sevindim abicim.

Sağol Salimim,,eminim ki sevindin,,zaten senin de katkın ve payın büyük...
Çok emeklerin var hem bende hem Yamahada,,,bu topikler bir de senin değerini bilse???
Neyse TYROS'LU günlere diyelim.....:)

gercekten salım kardesim haklı sonunakadar yanındayım adamlar salım batuh orhan ismini hatırlamadıgım arkadaslar senelerce rıtım yazdı ses duzenledi badevaya örnek vereyim ben salım kardesimin taki a1000 den beri ritim ve seslerini kullandım allah razı olsun cok ekmegini yedim hiç karsilik beklemeden verdıgı o rıtımlerden ama bundan sonra ritim set burda degeri bu dese hıc dusunmeden alırım buna laf bıle yapılmaz yoksaki bız yamahacılar hiç bisey yapmadan beklersek yanarız ilerde tyros alıcaz illaki ama set olmadan alet boş bu emegi buyuk kardeslerımızın emegının karsılıgını vercez sonuçta bı amacımız var para kazanmak bu arkadaslarada kazandırmak emegının karsılıgını vermek bızım borcumuzdur. saygılar

Digerlerini dinlemedim ama Mega setin demolari var youtube de sade o set bile bence gayet yeterli...
Korg icin 100 lerce set var hepsi birbirinin aynisi ali vahde digerinde olmus veli vahde 2.sayfadaki ses 4. Sayfaya gecmis sonunda eco exb aldimda rahatladim simdi biraz tyrosa yakin ses ve ritimlerim var hayalim tyros4 simdilik pa2x le devam ama inanin avrupada tyros ve motif el ustunde tutuluyor korg a gore var bu kadar insanin bildigi birsey ebayde tyroslar kapiskapis giderken pa2x ler hatta 3x bile ragbet gormuyor inanin bana....

mrb arkadaşlar tyros 3 için setler hazırlanacaktı ekipler kurulmuştu projeler vardı noldu anlamadım 1 2 aydır giriyorum kimseden bişey yok macit abi hazırlıyodu ekibiyle naim bey t 3 seti paylşaşcaktı yok hala

EN İYİSİ BİRDAHA YAMAHA KULLANMAMAK İNANIN BİN KERE PİŞMANIM TYROS 3 ALDIĞIMA DİLENCİ GİBİ BİRİ BİŞEY PAYLAŞSADA KULLANSAK DIYE BAKIYORUZ PARAMIZLA REZİL OLDUK.

ARKADAŞLAR ALETİ SATIYORUM 3 AYDIR EVDE KULLANIYORUM 1 GB REM 80 HARDDISK VAR FATURASI KİTAPLARI CD LERİ VAR EVDEN ÇIKMADI ALET FİYAT 6,000 TL SATIP KORG PA 800 ALICAM HİÇ OLMAZSA SET DERDİ YOK

değerli yamaha kullanıcısı arkadaşım çok haklı olduğunu bir kere daha yamaha fanatiği vede kullanıcısı olarak dile getireyim nasılki korg için para vermeden internetten seti indirip kafalarına göre düzenleyen arkadaşlarım kendini tatmin ediyorsa yamaha kullanan arkadaşlarımda internetten indirip kafasına göre set düzenleyip kullanmalıdır ama yamahada büyük bir sıkıntı var aletin fiyatındanmıdır yoksa arkasındaki firmaların pintiliğindenmidir nedir adam akıllı alternatif setler sesler kitler üretilmiyor taşıma suylada değirmen dönmüyor insanlar madur koltuğuna oturtuluyor ama güzel kardeşim alet boş değil sakın satma piyasada bir kaç set var çok çok kötü değil bunlar üzerinde düzenleme yap birazda araştır kurçala kendine göre bir program oluştur pa800 pa2x bunlar günü kurtaran aletler elinde tyros3 var ölmeyecek alet saygılar
:rolleyes: