• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TYROS 4..2-4 ritim çalışmam dinleyin MP 3

samsonthe

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 4 yamaha s 90
evet arkadaşlar tyros 4 ve tyros 3 modelleri için ritim çalışmalarına başladım...farklı ritimler yapmaya çalışıyorum örneğin bir varıatın en az 8 mezur ve farklı altyapılarla.bu ritime bugün başladım şuan 3 varıatonu hazır durumda ve az önce kayıda aldım sizlerin yorum ve eleştirilerine sunmak istedim tamamen kendim hazırlıyorum ritimleri tek bir alıntı yapmadan ramazan ayında hedefim en az 50 adet ritim studyo kalitesinde farklı saundlarla 50 adet ritim ve sample ses.buyrun arkadaşlar kısa bir mp 3 hazırladım ritimin saygılarımla...LEVENT...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: TYROS 4..2-4 ritim çalışmam dinleyin MP 3

gayet güzel

emek verilen iş her zaman takdir görür..

eyvallah..

güzel çalışma olmuş

teşekkürler arkadaşlar

toprağam eline yüreğine sağlık sakaryalıyım bende t3 var fakat set yok bu işlerle ilgileniyosun galiba sende bol bol vardır bana yardımcı olurmusun abi umit_kaynak@hotmail.com

levent abi ellerine sağlık,güzel olmuş

frden slmlar levent super olmus kalite ortada yalniz kalitede 1 eksik var onu unutmusun yapdgin ritimleri imkanin varsa yada mumkunse su gariban tyros2 icinde convert yapsan tam olcak heheh gercek super olmus eline emegine saglik bende devam ediyorum t2 or700 icin iyi yada kotu oluyor biseyler

evet arkadaşlar tyros 4 ve tyros 3 modelleri için ritim çalışmalarına başladım...farklı ritimler yapmaya çalışıyorum örneğin bir varıatın en az 8 mezur ve farklı altyapılarla.bu ritime bugün başladım şuan 3 varıatonu hazır durumda ve az önce kayıda aldım sizlerin yorum ve eleştirilerine sunmak istedim tamamen kendim hazırlıyorum ritimleri tek bir alıntı yapmadan ramazan ayında hedefim en az 50 adet ritim studyo kalitesinde farklı saundlarla 50 adet ritim ve sample ses.buyrun arkadaşlar kısa bir mp 3 hazırladım ritimin saygılarımla...LEVENT...

tebrik ediyorum gerçekten çok güzel yazmışsınız ritimi yeni demolarda bekliyoruz ayrıca seti ne zaman çıkarırırsınız iyi çalışmlalar saygılar