• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros 4 Amerika Muzik Fuarindan Soylenti

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
Özel Üye
Katılım
9 Nis 2005
Mesajlar
1
Tepkime puanı
7
Puanları
0
OtamatiK Tercume En Asagidaki yazida yaziyor

Sadece Anaheim, California NAMM 2.010 göster geri döndü.
Manuel ve dört gün, Cumartesi Pazar aracılığıyla katıldı, var bir şans tüm sergiler kapsayacak şekilde.

Biz Marriot Grand Ballroom toplantı zevk Mark Anderson, Pazarlama Müdürü Yamaha de vardı. O çok anlayışlı nazik ve mevcut aranjör satırında tüm yorumlar dinledik normal. Mark Synthzone de gerçek bir beyefendi ve hepimiz için yararlı bir arkadaş.

Martin Harris, UK Tyros hattı için geliştirici, bir bacak yaralanma nedeniyle bu yıl gelemedi. Biz Peter Baartmans bazı vakit geçirmek için aldım. Bizi bir çene yeni Yamaha CVP-509PM Clavinova Doğum demo bırakarak verdi. Bu Yamaha C6 Grand Piano dan yeni 5 katman örnek vardır. Bu çarpıcı geliyordu.

Ayrıca George Hamilton ile Yamaha de Yöneticisi Klavye Bölümü konuşma zevki var. Yamaha de tüm personel çok dostu olduğunu ve aile gibi hissettiriyor. Bu, çok ciddiye kullanıcı girişi alan bir şirkettir.

Bu yıl Roland NAMM Kongre Merkezi'nde tüm Arena katında başladı.

Ben bir şans Roland V play-Piyano teknolojisine dayalı modelleme var. Her nota kristal net, tutarlı kulağa ve gövdeli dolu. Bir Grand Piyano her notayı kusursuz ayarlı ne ses olur gibi geliyordu. Bu, hayır eserleri ile kusursuzdu.

Ise her notayı bir düdük gibi ortada iken, sıcaklık ve IVORY II örneklerin boyutu yoktu. Herkes bir planlama 6.000 $ Roland V satın almak-Piyano neredeyse kesin Synthogy tarafından yeni 18 katman IVORY II Kuyruklu Piyano Örnekleri denemek isterim.

Ben Steinway, Bösendorfer ve Yamaha C7 Piyano Örnekleri 300 $ IVORY II paketinde sunulan dinledi. Ben daha sıcaklık vardı ve daha insancıl bir duygu makine hassas ve V gibi netlik için Piyano göre aktarılmaktadır hissetti.

Bu kişisel bir seçim olacaktır. Nitekim bir bir Muse Receptor 2 bu IVORY örnekleri için istikrarlı bir bilgisayar ortamı için bir maliyet faktörü gerekir.

Ama burada iyi haber.

Roland RD700GX 17 örnekleri V-Piyano Teknoloji dayalı içeren doğaüstü bir Piyano Genişleme Kurulu yayımladı.

Roland V-Piyano RD700GX bu 300 $ genişleme kartı donatılmış yanındaki vardı.
Yeni SUPERNATURAL Kuyruklu Piyano stok Expressive Grand Piyano toz RD700GX yaprakları.

Fark kadar, bu 300 $ genişleme kartı satın no brainer olduğu dikkat çekicidir.
Her notu Expressive Grand SUPERNATURAL Grand karşı oynadı ve her durumda karşılaştırıldığında SUPERNATURAL Grand kulağa daha sağlam, daha fazla, daha fazla derinlik ve yetki ile temiz seslendirirler.

Ben bu anakart alıyorum.

Roland RD700GX 88 anahtar Stage Piano sentetik Fildişi üstleri ve anahtar maşası ile en önemli hareket vardır. SUPERNATURAL genişleme kurulu şimdi için ölmeye enfes bir Piyano Örnek verir.

Roland ev koşmak isabet vardır.

Roland bir demo tiyatro bütün gün vitrin yeni vites çalışan vardı. Hector Olivera Roland Atelier AT fırlayan bir demo-900 amiral gemisi organ verdi. Hector dinliyor yaşamak her zaman unutulmaz bir deneyimdir.

Roland da yeni VP-7 Vocal İşlemci gösterdi. Ise son derece sadece 4 düğme ve 9 düğmeleriyle kullanımı kolay, o ve programlama derinliği yoksun TC tarafından sunulan özellikleri Helicon's VoiceLive 2.

Ben yoğun TC-Helicon standında tüm VoiceLive 2 sunumlarını dinledi. I am satıldı. Olsanız bile bir şarkıcı değil, bu ürünün kendisi için eğlenceli ve bir partiye getirecek sevinç sadece ödeyecek. TC Helicon sadece doğru var. Bu her karaoke bar aracı için sahip olması gereken! O dostumuz Frank Ventresca bu ürün için bir satıcı duyuyorum.

Frank konuşan biz Bucca di Beppo de Frank ve onun güzel karısı Irene ile yemek keyif alırdı. Çok büyük bir çift yapmak ve bu nedenle aşağı toprak ve dostu için.

Zaten açık bir sır Frank ülkedeki en iyi fırsatlar sunuyor. Onun geçen yıl ABD'de tüm Yamaha S910 arrangers% 20 satıldı sürpriz olarak gelmelidir.

Her konuda bu gezisi sorunsuz bir aksamadan gitti. Bizim arkadaş Sağlam gelen bir ihbar sayesinde, Howard Johnson büyük bir oda var. Bu uygun yanında bulunan Mimi's South Harbor Boulevard gör.

Disney Çarşamba Pazar üzerinden 7 Gece kadar NAMM katılımcı için ücretsiz servisi çalışır. Rotalar 4 ve 5 Disneyland Ana Kapısı Anaheim Marriot kadar götürür.

Biz ücretsiz otel park etmiş ve bu servis aldı. Bu bize NAMM de park içinde para kaydedilir.

Bu gezi heyecan vericiydi ve eğitim. Biz NAMM2011 gelecek yıl katılacak ve aynı yerde kalıyorum.

Burada başka bir yolgösterendir. Mimis adresinde Kahvaltı ve akşam yemeği Howard Johnson yanında. Çok uygun fiyatlarla en iyi yiyecek var.

Önümüzdeki yıl NAMM de Sağlam görmeyi umut ediyoruz.

Ben söylentiler duydum bir Tyros 4!


Peynir,

Tapas


INGILIZCESI ORJINAL

Just returned back from the NAMM 2010 show in Anaheim, California.Manuel and I attended all four days, Thursday through Sunday, and got a chance to cover all the exhibits.

We had the pleasure of meeting Mark Anderson, Director of Marketing at Yamaha, at the Marriot Grand Ballroom. As usual he was very gracious, receptive and listened to all our comments on the current arranger line. Mark is a true gentleman and a helpful friend to all of us at Synthzone.

Martin Harris, developer for the Tyros line at UK, could not make it this year because of a leg injury. We did get to spend some time with Peter Baartmans. He gave us a jaw dropping demo on the new Yamaha CVP-509PM Clavinova. This has the new 5 layer sample from the Yamaha C6 Grand Piano. It sounded stunning.

We also got the pleasure of speaking with George Hamilton, Manager of the Keyboard Division at Yamaha. The entire staff at Yamaha is very friendly and makes you feel like family. This is a company that takes user input very seriously.

This year Roland took up the entire Arena floor at the NAMM Convention Center.

I got a chance to play on the Roland V-Piano based on modeling technology. Each and every note sounded crystal clear, coherent, and full bodied. It sounded like what a Grand Piano would sound with every note tuned to perfection. It was flawless, with no artifacts.

While every note was clear as a whistle, it lacked the warmth and granularity of the IVORY II samples. Everyone planning to buy a $6000 Roland V-Piano would almost certainly want to try out the new 18 layer IVORY II Grand Piano Samples by Synthogy.

I listened to the Steinway, Bosendorfer and Yamaha C7 Piano Samples offered in the $300 IVORY II package. I felt they had more warmth and conveyed a more human feeling compared to the machine like precision and clarity of the V-Piano.

This will be a personal choice. Indeed one must factor in the cost of a Muse Receptor 2 to have a stable host environment for these IVORY samples.

But here is the good news.

Roland released a SuperNATURAL Piano Expansion Board for the RD700GX containing 17 samples based on the V-Piano Technology.

Roland had the V-Piano next to the RD700GX outfitted with this $300 expansion card.
The new SuperNATURAL Grand Piano leaves the stock Expressive Grand Piano of the RD700GX in the dust.

The difference is so remarkable, that buying this $300 expansion board is a no brainer.
I compared each note played with the Expressive Grand against the SuperNATURAL Grand, and in every case, the SuperNATURAL Grand sounded more robust, more articulate, more clean with more depth and authority.

I am getting this board.

The Roland RD700GX 88 key Stage Piano has the best key action with synthetic Ivory tops and key escapement. The SuperNATURAL expansion board now gives it an exquisite Piano Sample to die for.

Roland has hit a home run.

Roland had a demo theater running all day to showcase their new gear. Hector Olivera gave an uplifted demo of the Roland Atelier AT-900 flagship organ. Listening to Hector live is always an unforgettable experience.

Roland also showed their new VP-7 Vocal Processor. While extremely easy to use with just 4 knobs and 9 buttons, it lacked the depth of programming and features offered by TC-Helicon's VoiceLive 2.

I listened extensively to all the VoiceLive 2 presentations at the TC-Helicon booth. I am sold. Even if you are not a singer, this product will pay for itself just for the fun and joy it will bring to a party. TC Helicon has got it just right. This is a must have tool for every Karaoke bar! I hear that our friend Frank Ventresca is a dealer for this product.

Speaking of Frank, we had the pleasure of dining with Frank and his lovely wife Irene at the Bucca di Beppo. They make a great couple and they are so down to earth and friendly.

It is already an open secret that Frank offers the best deals in the nation. It should come as no surprise that he sold 20% of all the Yamaha S910 arrangers in the US last year.

Everything about this trip went smoothly without a hitch. Thanks to a tip from our friend Scott, we got a great room at the Howard Johnson. This is conveniently located next to Mimi’s on South Harbor Boulevard.

Disney operates a free shuttle service for NAMM attendees Wednesday through Sunday from 7am to Midnight. Routes 4 and 5 takes you from the Disneyland Main Gate to the Anaheim Marriot.

We parked for free at the hotel and took this shuttle. This saved us a lot of money in parking at NAMM.

This trip was exciting and educational. We will be attending NAMM2011 next year and staying at the same place.

Here is another tip. Have your Breakfast and Dinner at Mimis next to Howard Johnson. They have the best food at very reasonable prices.

We hope to see Scott next year at NAMM.

I heard rumors about a Tyros 4!


Cheers,

Tapas
 

Benzer konular

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

  • Evet

    Oy: 13 68.4%
  • Kararsızım

    Oy: 6 31.6%
  • Hayır

    Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri
Üst