• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros 4 ve Kempa Yaylı

Cevap: Tyros 4 ve Kempa Yaylı

@Arsenic
yazdim ama ismen Tanimiyorum Kusura bakma :)
Bu gencler oyle kibirli umursamaz kimseler degil inanki Kafam sIkIssa hemen Salime kosuyom daha hicbir sorumu yanitsiz Birakmamistir ne varki Bazen is temposu vesaireden dolayi gecikmeler yetisememeler olabiliyor...
Eminim ufak bir yanlis anlasilmadan ibaret hersey cozulur Tasalanmayin...

Teşekkür ederim. Batuh vesilesiyle mesele açıklığa kavuştu. Derleme de olsa en azından iyi kötü editlenmiştir diye düşünüyorum. Benim çoğu kez geliştirme adına öğrenmrk maksadıyla zaman ayıramadığım için t4 ile ilgili tecrübem az. Bir de seti olduğu gibi t4 e yüklemiyorum hal böyle olunca t4 neredeyse çöplüğe dönmüş vaziyette :) Nedeni ise elimdeki setler içinde sadece beğentiğim ritm ve soundları seçerek tek tek atıyorum. Setin içindeki her sound her ritm hoşuma gitmiyor. Bu arada emin değilim ama yanlış hatırlamıyorsam omer adında birine ait grup yaylı indirmiştim bir yerden çok hoşuma gitti fakat edit gerekiyor. Diğer t4 kullanan arkadaşlarda varmı bilmiyorum. Şayet yoksa ve ilgilenmek isteyen varsa verebilirim. Eğer iyi edit edilirse güzel bir yaylıya benziyor.

Bunu da niye anlatıyorum, :) sağlam grup yaylıya ihtiyacım var. Eski bir bağlamacı olarak bulabildiğim boş vaktimde orhan gencebay parçalarını ağırlıklı çalmaya çalışıyorum. Bu da elektro ve sağlam grup yaylı demek tabi o yüzden konu başlığını t4 ve kempa yaylı koydum. Neyse mevzuyu çok dağınık anlattım. Burada noktalıyorum.

şunları bi dene bakalım abicim. Belki içlerinden işine yarar birşeyler çıkar.

Yaylı5 ya da yaylı6 bahsettiğin ömer yaylı. (DO)

Bunları her sese çekmek istersen melodyne programıyla seslrin tunelerini oynaman yeterli olacaktır abicm.

burada da tek tek detoneliklerini alıp, hassasiyet ve efflerini düzenlediğin çeşitli sesler mevcut.

Bu link Arsenic ve ilkerReis'e özeldir. (tyros salim-batuh setine sahip oldukları için bir güncelleme gibi düşünün)

Tesekkurler Salim
Her zaman derim sizde olmasaniz...

@Arsenic
yazdim ama ismen Tanimiyorum Kusura bakma :)
Bu gencler oyle kibirli umursamaz kimseler degil inanki Kafam sIkIssa hemen Salime kosuyom daha hicbir sorumu yanitsiz Birakmamistir ne varki Bazen is temposu vesaireden dolayi gecikmeler yetisememeler olabiliyor...
Eminim ufak bir yanlis anlasilmadan ibaret hersey cozulur Tasalanmayin...

Bir gün tanışırız Allah dilemiş ise. Gençler dedin de hemen söyleyeyim benim gerçek yaşım 40 ın üzerinde bu da demek oluyor ki sen bile benim yanımda gençsin :) Tabi foruma ilk üye olduğumda rastgele aklıma gelen bir nick ve aslında rastgele bilgiler ile doldurdum. Fakat foruma aylar boyu bir şeyler yazmadan okudum ve gördümkü nice forumlardan (sadece müzikle ilgili forumları kastetmiyorum) daha elit daha düzeyli geldi bana. Sanırım bunda müzisyen ince ruhluluğun etkisi var.
Tabi sizin kadar tanımasamda Salim ve Batuh kardeşleri yazıları ve yaptıkları kadarıyla tanıyorum. Sözünde haklsın ilker kardeşim bu iki kardeşin emekleri çok. Onlara işlerinde kolaylık ve başarılar diliyorum.