• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 4 yeni dısco ritim dinleyin mp 3

Cevap: tyros 4 yeni dısco ritim dinleyin mp 3

yüreğine sağlık levent
kısmetse önümüzdeki hafta dinlemeye geliyorum programına

eline ve diline sağlık.çok beğendim doğrusu.

frden slmlar at binenin kilic kusananin misali baska soze gerek yok sendeki tek hata var oda yapdigin paylasdigin ritimleri mumkunse or700 v1 2 ve t2 icinde convert edebilirsen daha guzel olur yuregine saglik super geliyor her sey ama arkadasinda dedigi gibi pa3 de yapsaydin iyice berbat olurdu bence bu sesi korgun yani renonun tum serilerini toplasan bu kadar net alamazsin sade teneke sesi alirdin heheheeheheh fr den slmlar

frden slmlar at binenin kilic kusananin misali baska soze gerek yok sendeki tek hata var oda yapdigin paylasdigin ritimleri mumkunse or700 v1 2 ve t2 icinde convert edebilirsen daha guzel olur yuregine saglik super geliyor her sey ama arkadasinda dedigi gibi pa3 de yapsaydin iyice berbat olurdu bence bu sesi korgun yani renonun tum serilerini toplasan bu kadar net alamazsin sade teneke sesi alirdin heheheeheheh fr den slmlar

burhan abi aletlerden çok iyi anlarım korg pa 3x ile bunları yapmak benim için pek mümkün değil o aletide çok iyi biliyorum tyros serilerinide düğün işi o alet varsın isteyen onu alsın pa 3x bana göre bir alet değil birkere vokalize çok kötü ayrıca tipide bozuk kullananada niçin aldınız demeyiz isteyen alıp kullanabilir benim terciğim yamaha tyros serisi teşekkür ederim

Merhabalar...

Ritim de gayet güzel olmuş yorumunuz da ; emeğinize ve ruhunuza sağlık...

Teşekkürler...