• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 4 yeni dısco ritim dinleyin mp 3

Cevap: tyros 4 yeni dısco ritim dinleyin mp 3

Ben müzisyen yada piyanist değilim 10yıldır sizlerin takipçisiyim çok güzel olmuş emeğine sağlık ama yamahanının yaylı ve grup kemanları bana gore hiç tatmin edici değil tabi bu benim fikrım...

Ben müzisyen yada piyanist değilim 10yıldır sizlerin takipçisiyim çok güzel olmuş emeğine sağlık ama yamahanının yaylı ve grup kemanları bana gore hiç tatmin edici değil tabi bu benim fikrım...

yanılıyorsunuz yamahanın yaylı sesleri müthişdir bu ritimde dinlediniz yaylı sesi soft bir yaylı sesdir bunun bir çok çeşidi var..örneğin bende 32 mb karışım sample yaylı ses var değşet birşey her müziğe göre yaylı sesler değişir her müzikte ibonun arkasındaki yaylılar gibi çalınmaz

Abi enkısa zamanda arabesk bi demo bekliyorum hasret rüzgarları yada yalnızım mutlu ol yeter olabilir kempa yaylılar bakalım nekadar kalitede ben korg pa2x te 35 yılın tecrübesini konuşturan bi piyanistten dinledim muhteşem ötesi

eline sağlık,vokalde reverb değerlerini biraz düşürürsen daha anlaşılır olacak,çok aşırı kullanmışsın.klavyedede aynı.:(

alet gerçekten çok iyi eline sağlık

Abi enkısa zamanda arabesk bi demo bekliyorum hasret rüzgarları yada yalnızım mutlu ol yeter olabilir kempa yaylılar bakalım nekadar kalitede ben korg pa2x te 35 yılın tecrübesini konuşturan bi piyanistten dinledim muhteşem ötesi

bu isteğini en kısa zamanda yerine getiricem kardeşim teşekkür ederim

Ben tşk ederim abi pa500tr alıyorum cumaya hayırlısı bakalım

hayırlısı olsun kardeşim...bu arada istedin demoları ekledim forumda görebilirsin konularımda..sevgile kal

okan09okan09

Moderatör tarafında düzenlendi:

gerçekten kulağa hoş gelen sesler,dolu dolu bir sound sade ve temiz ritmler,tebrikler arkadaşım,başarılar dilerim.

çok teşekkür ederim ritimi alt yapıları herşeyi kendim hazırlıyorum sevgilerimle