• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros2 demo gerızler bası

burhan38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS2xxl
ARKADASLAR DEDIGIM GIBI BURDAN EGEYE GECDIM ARTIK HALAY SERILERINI BITIRIP TURKULERI YORELERI GEZCEM INSALLAH ISDE UMARIM ZEVKEL DINLICENIZ COK SEVDIGIM EGE TURKUSU IYI DINLEMELER

Cevap: Tyros2 demo gerızler bası

YÜREĞİNE SAĞLIK ABİ SENDEN NOSTALJİ İsTİYORUM ABİ KALBİMİ KIRA KIRA COŞKUN SABAH ANILAR ECELE YUK:):)

abi ellerine yüreğine sağlık yaylı gurubu ile anlaştın herhalde şarkına ne güzel eşlik etmişler:)çok güzel olmuş sonunda karadenizden çıktın:)

Ege türküleri sevilmez mi hiç? Teşekkürler, elinize sağlık. Keyifle dinledim. Bu türkü vesilesiyle bir konuyu belirtmeden geçemeyeceğim. Şu "kabak kemane" sesi neden bulunmaz klavyelerde? Var da ben bilmiyorsam bilgisizliğimi bağışlayınız ama dinlediğim demolarda bu güzel enstrümanın sesine rastlayamadım, ondan söylüyorum. Şu güzel demoda da mesela, nakaratlarda değil de asıl sözlerle giden nağmelerde kabak kemane sesi olsa (eşiğe yakın çalındığında çıkan yanık sesleri de veren kuvvetli bir sample ile) daha bir orijinal olurdu diye düşünüyorum. Buna benzeyen Eklemedir Koca Konak ve Kütahya'nın Pınarları türküleri için de kesinlikle kabak kemane sesi gerekiyor. Firmalar bu konuyu düşünmeli bence. Ege'nin kabak kemanesini içermeyen bir ses paketi her zaman eksiktir.
Tekrar teşekkür ederim Burhan Bey, elinize sağlık...

abi ellerine yüreğine sağlık yaylı gurubu ile anlaştın herhalde şarkına ne güzel eşlik etmişler:)çok güzel olmuş sonunda karadenizden çıktın:)
sagolasin serkanim valla zaten girisdeki elektro introyuda kendim yazdim ritim sevgili murhenin onada tsk etmek gerek intorunun uzerinede yayli susleme caldim isde kara denizden cikdik usaklari denize yolladim hamsi avindalar bende yurdu geziyorum :D heheeh sagolasin yorum icin not kusura bakma tsk bitmis gozu kor olsun icimizdeki ticaret anlayisina gayseriliyzya tsk butonlarini yasara sana yildiraya satcaz diye elde avucda bitmis tsk valla ac kaldik :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ege türküleri sevilmez mi hiç? Teşekkürler, elinize sağlık. Keyifle dinledim. Bu türkü vesilesiyle bir konuyu belirtmeden geçemeyeceğim. Şu "kabak kemane" sesi neden bulunmaz klavyelerde? Var da ben bilmiyorsam bilgisizliğimi bağışlayınız ama dinlediğim demolarda bu güzel enstrümanın sesine rastlayamadım, ondan söylüyorum. Şu güzel demoda da mesela, nakaratlarda değil de asıl sözlerle giden nağmelerde kabak kemane sesi olsa (eşiğe yakın çalındığında çıkan yanık sesleri de veren kuvvetli bir sample ile) daha bir orijinal olurdu diye düşünüyorum. Buna benzeyen Eklemedir Koca Konak ve Kütahya'nın Pınarları türküleri için de kesinlikle kabak kemane sesi gerekiyor. Firmalar bu konuyu düşünmeli bence. Ege'nin kabak kemanesini içermeyen bir ses paketi her zaman eksiktir.
Tekrar teşekkür ederim Burhan Bey, elinize sağlık...
usdat oncelikle guzel yorumlariniz icin tskler kabak kemane ye gelince kabak kemane varda ben biraz yedi karanfildeki calinisa ozenerek bide ege zurna yoreye has olsun diye kullanmadim eger sitede karadir kaslarin demom var cok kisa zaman once attim demoyu dinleyin eger oysa isdegin yada diyer kabag kemaneyi kullnarak size so kutahya ve eklemeli koca konagi yapayim oda benden size hediye olsun eklemeli koca konagi ben ilk yedi karanfil cd sninde dinledim o aralardaki yay suuslemeleri beni yikdi ogunden beri ona hasdayim frden slmlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

hayde breee efelerr,ellerine sağlık abi,beğendim..efe türküleride başka tat veriyor.türkünün her yöresi ayrı bir güzelll

hayde breee efelerr,ellerine sağlık abi,beğendim..efe türküleride başka tat veriyor.türkünün her yöresi ayrı bir güzelll
bsagolasin yasar memleketin her yoresi bambaska yetrki kiymetini bilip birlik beraberligimizi bozmayalim gersi zaten geliyor yorum icin ayrice tskler e artik sende yeni halaylari at guncelle hehheeh

bsagolasin yasar memleketin her yoresi bambaska yetrki kiymetini bilip birlik beraberligimizi bozmayalim gersi zaten geliyor yorum icin ayrice tskler e artik sende yeni halaylari at guncelle hehheeh

abi biraz dinlenem emi,yaşlıyız artık eskisi gibi değilizz hehehehehhe