• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros2 demo kutahya semah hınzır pasa

burhan38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS2xxl
FR DEN SLMLAR ARKADASLAR 40 NDAN SONRA AZANDAN KORKULURMUS YASARLA BIZ BAYA OGLE OLDUK ILKERI SERKANI FATIHI MURATIDA PESIMIZDEN SURUKLERKEN BERKDE TAKILDI BIZE GIDIYORUZ BAKALIM HEHE YINE 2 DEMO YORELERI GEZERKEN KUTAHYAYA DUSDU YOLUM ORDANDA BIR SEMAH TAKILDI PESIMIZE BEN HINZIR PASA DIYE BILIYORUM ISIMDE HATA VARSA DUZELTIN IYI DINLEMELER

Cevap: Tyros2 demo kutahya semah hınzır pasa

yasliyiz vesair diyorsun ama biz 1 atmadan cifte demoluyon Forumu :)
Elina saglik :)

eyvallah ilker guldurdun beni ya e bizimki nefis korlemek demo yapdigimizdanmi heheh degilmi yasar

Böyle güzel demolar paylaşma abi valla ben org çalıyorum sanıyodum sizleri dinleyene kadar bu yüzden org çalmayı bıraktım hehehehehe yüreğine sağlık :)

Böyle güzel demolar paylaşma abi valla ben org çalıyorum sanıyodum sizleri dinleyene kadar bu yüzden org çalmayı bıraktım hehehehehe yüreğine sağlık :)
sagolasin ali estflh biz org falan caldigimiz yok sade calmaya calisiyoruz sagol guzel dilkelerin icin

sabah sabah işyerinde dinliyorum çok iyi geldi Burhan abi ellerine sağlık

Burhan abi kalbimi kırma kalbimi kıra kıra bekliyorum senden hehehehe

sabah sabah işyerinde dinliyorum çok iyi geldi Burhan abi ellerine sağlık
kolay gelsin serkan sagolasin biz genelde gece cosuyoruz size sabah hazir sicak sicak geliyor sizde umarim keyifle dinliyorsunuz biraz egede kalalim dedim uzerinide semahla susledik sagolasin guzel dilkelerin icin allah kolaylik versin

Burhan abi kalbimi kırma kalbimi kıra kıra bekliyorum senden hehehehe
sagolasin ali ama ilk yari bitti sezonun ilk yarisini bitirdik demolar maclarla beraber basliyor heeheh ya seni hicgeri donderdikmi tamam soz yapiyim su egeden bi cikiyim en kisa zamanda trakyada olacak halaylari almismiydin isdedigin halaylari yapdiydim

Sağol abi yarın indircem bütün demoları telefondan internete giriyorum vodafone dan (mondafone:)) 10cgb geçince bana interneti yasakladı sınırsız internet olan hattımı kapattılar hehehe burhan abi elimde 2tane reno var sana satıyım hehehe roland e66 yamaha a300trv2 750tl 2si sana özel indirim sahibi şilede restorantta program yapıyo hehehe