• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros2 or700 ritim demo yar bulamadim

burhan38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS2xxl
frden hayirli geceler arkadaslar gurbetten silaya biseyler katkida bulunmaya devam acizane yine bir turku ritmi ve demosu pirsultan abdalin olmasi lazim yar bulamadim adli turku ritmi ve demosu or700 ve tyros icin iyi dinlemeler gule gule kullanin ve ayrica vatan ugruna canini veren bugunki 5 sehidimiz nur icinde yatsin tum vatanin basi sagolsun frden hayirli geceler demolarda sesler balansiz olmus ozur buda ritim

Cevap: tyros2 or700 ritim demo yar bulamadim

Eline sağlık burhan abi coştun bu aralar esra ceyhanı az izlede demolar dinleyek senden:):)

hehe sagolasin ali e artik yarin pazartesi esra erol baslar sabah muge anliyla kayiplari ogle sonuda esra erolnan bekarlari evermem aksamda yamahacilara ritim yapmam lazim heheehe devam ediyoruz bakalim insallah heheeh iyisin umarim

İyiyim paşa face teyim seni bekliyorum:)

valla ali uyumusum kusura bakma artik bugun gorusuruz insallah

Valla bu demonun altyapısını istiyorum sendn elinden geldiği kadarıyla hùcum kayıtta olur

ali zaten dinledigin demo sade son baglama gecis yapdim usdune zaten basda dinledigin meyle kavali introya caldim sade varyasyonlari tanitim icin mey kullandim sen sade bo alt yapi isdiyorsun insallah bu gece yollarim sana ozelden ok bende esraya bakiyom bugeyle sabah kayiplari aradik bulamadik yok kimse heheh simdi evlencekleri evercem sonrada gece ritim yazcam buyuk ihtimal heheh

Hahaha dîkkat et sanada talip çıkar bitane burhan abim var virmem kimseye valla abi geçîş meçıs anlamam ben hücum kayıt okunucak şekilde olsun yeterli valla benim bildiğim tek yazılan şey memurun veresiye defteri:):)

ali ozaman hangi sesden caliyim bide bu turku kac kita ona gore caliyim ayrica iyi dilkelerin icin sagolasin yok beni kimse almaz heheh alsalarda seni birakmam can ali

Sol yada la bağlama ile mey i çok sevdim ben bu türküyü çıkaramadım ama çok hoşuma gitti abi ben kolay kolay türkü dinlemem babam dinler oda çok ağır türküler dinler aşık ları dinler ali kızıltuğ v.s bu türkü tahminimce 2 kıtadır