• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros2 or700 ritim mini set

burhan38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS2xxl
frden slmlar arkadaslar bayadir ritim yazmaya urasiyorum acizane elimden geldigince yine 9 adet ritim sade aldirma gonul ve arka mahalle ritimlerinin akorlari bana ait degil ritimler sifirdan bana ait diger 7 ritim sifirdan yazilma kendimindir bilgilandirme acisindan yazdim yeni yazilimlari ekliyecegim gule gule kullanin hatalari soylerseniz daha dikkatli olmaya ozen gosderecegim frden slmlar

Cevap: tyros2 or700 ritim mini set

Paylasim icin tesekkurler abi insallah ritim yazabilen herkese ornek olur bu davranis azda olsa herkes yazdiklarini paylasmaya baslar...

ilker valla benim tabakda ne varsa paylasiyorum iyi yada kotu

iyi kotu ne demek abi yapma indirdim hemen :) beceripte Tyros 3 e cevirebilirsem atarim foruma ;)
not:tabi ismini ilker ritim yaparak :D

ilk teşekkür benden olsun, yüreğine sağlık

gule gule kullanin arkadaslar

Ellerine sağlık Burhan Abi.Oralardan yetiyon valla helal olsun sana.Allah ellerine yüreğine zeval vermesin.

Ellerine sağlık Burhan Abi.Oralardan yetiyon valla helal olsun sana.Allah ellerine yüreğine zeval vermesin.
allah razi olsun serkan guzel dilkelerin icin e napalim elimden geleniyapiyorumki gecnlik desinki ya bu adam 45 yasindan sonra bunlari yapiyorsa biz genciz biz daha iyisini yapariz derde belki ellerini sivar isin basina gecerler diyoruz hayirlisi bakalim demoyuda atmisdim dinledinse eger fr den gemlige slmlar

allah razi olsun serkan guzel dilkelerin icin e napalim elimden geleniyapiyorumki gecnlik desinki ya bu adam 45 yasindan sonra bunlari yapiyorsa biz genciz biz daha iyisini yapariz derde belki ellerini sivar isin basina gecerler diyoruz hayirlisi bakalim demoyuda atmisdim dinledinse eger fr den gemlige slmlar

eyvallah abi bende senin gençler ile ilgili dileklerine katılıyorum.elimizdeki aletler çok kıymetli.işlenince ortaya mükemmel şeyler çıkıyor.arkadaşlar biraz işlemesini öğrensinler bak duyduklarına kendileri bile inanamayacaklar:)Fransaya selam

eyvallah iyi dilekler tum muzisyenleri kamcilar insallah