• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyrosçular buraya

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
sevgili tyros kullanan dostlar ben bi tyros2 kullanıcısıyım fakat herkes set arıyor el birliği ile bu tyros a güzel set yapacak arkadaşlar arıyorum ben kendimce bişeyler yaptım istediğiniz seside tyros a okutuyorum ritim yazan arkadaşlar toplanalım

Cevap: Tyrosçular buraya

frden slmlar usdat valla murhenin set calismasi devam ediyor bildigim kadariyla salimine zaten calismalari var ama yapmak isdeginizi aciklarsaniz daha detayli girismler yapalim derim ben

ben de yeni tyros 4 aldım aynı konudan şikayetçiyim. Elimde v2 plusdan dönme ritmler var. Birlik olup set yapacak arkadaşlara destek louruz. hem kaç kişi bu aletten kullanıyor. set yapmak için mutlaka belirli sayıda kullanıcı olmalı. 10 kişi için kimse set yapmaz. Bu işle uğraşan Mürhen ve Salim beylerde bize bir açıklama yazabilirlerse memnun oluruz. Setleri çıkacak mı veya bir duyuma göre Salim bey Yamaha firmasıyla anlaşmaya çalışıyormuş. Son durum nedir bu konuda bilgi almak isterim. teşekkürer...

ben size söyleyeyim mürhen hocamın çalışmaları devam ediyor fakat salim usta yamaha ile alakalı elindekileri silmiş yamahaya kızgın galiba ben ritim ve ses editleyen biriyim çalışmalarımda var her gün ritim konusunda çok usta değilim ama ihtiyacım olanı yazıyorum fakat aksak 9-4 gibi aksak ritim yazamıyorum ama diğer vahde 2-4 arab filan atabiliyorum demek istediğim herkes branşına göre ritim yazsa birleşsek set sıkıntımız olmaz bende dehşet sesler var mesela kullandığım yaylılar çok süper bi ara demomu dinletirim size burhan hocam siz kullandığınız kitleri ve hangi numarada oldugu söylerseniz ve sizdeki ritimleri dinlemek isterim bende alikal set mürhen set emo set macit set ayhan beyaz set hepsi mevcut sizde elinizdekiileri benimle paylaşırsanız tek set halinde çok güzel bi paylaşım yapacağım

ben aleti yeni aldım elimde öyle set falan yok. karma ritmler var oda dediğim gibi. v2 plus ritmleri

üzülüyorum tyros4 gibi bi klavyen var 2000 liralık orgun ritimlerini kullanman çok üzücü ritim desen tonlarca var or700 için ama ben kullanmam sebebi tyros ritim i ile or700 ritimi arasında çok fark var or700 vahde açınca sanki pa55 vahdesi tekrar t2 vahde atıyorum birden pa2x gibi oluyor tavsiyem or700 ritimlerini sil tyros4 ü dinleyen dostlara kötü örnek olursun orgu org yapan settir en basiti yerinde olsam mega müziğin yaptıgı set i kullanırdım

kaça aldınız öğrenebilirmiyim?
t4 ü

arkadaşlar elinizde çok şahane bir klavye var yanlış anlamayın arkadaşımın dediği gibi neden v2 plus ritimleri ile uğraşıyorsunuz bu aletlerin tutulmamasının sebebi güzel ve ciddi çalışmalarda bulunulmaması tyros 2 gibi zengin bir klavyeyi neden fakirleştiriyorlar ve neden aletin üzerine işe yaramaz sözü yapışmış durumda bu aletlerin piyasasını hareketlendirmek ritim ses ve setlerin azlığına veya çokluğuna bağlı eğer bende tyros 2 olsaydı kesinlikle tyros dowland bölümünü boş bırakmazdım ...SAYGILAR....

Aleti v2 plus ile takas ettim. üstüne 5500 tl verdim. Aleti yeni aldığım için kimlerin setleri var daha yeni çözüyorum. kullandığım ritmlerin orga yakışmadığının farkındayım ama şu anda araştırma aşamasındayım. hem v2plus ritmleri tyros3de yapıldı diye biliyorum. Bir de tyros3 de aynı ritm daha güzel duyuluyor çözemedim bu işi.

elimde 600 mb lık bir set var serkan set ama karışık bir set düzenlenmesi gerekiyor ben ankaradayım buralarda kimse varsa görüşelim çalışmalara başlayalım