• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyrosçular buraya

Cevap: Tyrosçular buraya

o sette bende var hemde karma karışık ritim yazabilen arkadaşlar toplanalım benim editlerim var dinletsem seslerimi şaşarsınız ben tyrosu tyros yapacağım buna şüpheniz olmasın sesle alakalı hiç mi hiç sorununuz olmaz ben varım

yeni tyros 2 demo mu dinlemenizi tavsiye ederim ;)
macit taxim :)

birazdan tyros2 de editlediğim süper sesleri dinleteceğim tyros2 2012setten kısa bi demo ;)

burhan bey setinizi paylaşırmısınız ben egemen tel 0536311 51 21

burhan bey setinizi paylaşırmısınız ben egemen tel 0536311 51 21
frden slmlar usdat yapdigim ritimleri zaten paylasiyorum suanda formda olmasi lazim eger bulamazsaniz yazin yenden yukleyim yada ozelinize yollarim frden slmlar

frden slmlar usdat yapdigim ritimleri zaten paylasiyorum suanda formda olmasi lazim eger bulamazsaniz yazin yenden yukleyim yada ozelinize yollarim frden slmlar

burhan bey ritimleri banada gönderirmisiniz sitede bulamadım

arkadaşlar ben aylardır set hazırlıyorum şuana kadar 60 tane çok ama çok farklı ritimler hazırladım idda ediyorumki piyasadan çok farklı yakın zamanda demoları sizlerin beğenisine sunacağım kesinlikle hicbir alıntı yapmadan hazırladım ritim ve sesleri zaten üstadlar dinleyince anlayacaklar tyros 4 şimdi dahada fena olacak selamlar

arkadaşlar ben aylardır set hazırlıyorum şuana kadar 60 tane çok ama çok farklı ritimler hazırladım idda ediyorumki piyasadan çok farklı yakın zamanda demoları sizlerin beğenisine sunacağım kesinlikle hicbir alıntı yapmadan hazırladım ritim ve sesleri zaten üstadlar dinleyince anlayacaklar tyros 4 şimdi dahada fena olacak selamlar

iyi çalışmalar diliyorum en yakın zamanda demoları bekliyoruz

eyvallah levent eger demolari biran once atabilirsen iyi olur tyros lar ayri bir dunya kolay gelsin simdiden