• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyrosçular buraya

Cevap: Tyrosçular buraya

ARKADAŞLAR SİZ MÜSTERİH OLUN. TYROSLAR İÇİN HER ANLAMDA ÇALIŞMALARIM DEVAM ETMEKTE, VE SİZE ŞU KADARINI SÖYLİYİM. 1 SENE İÇİNDE KORGLAR TARİH OLACAK... BENCE TÜM KORGCULAR DİKEY PİTCH BEND'E ŞİMDİDEN ALIŞMAYA ÇALIŞSINLAR... AYRICA TYROSCULARA BİR SÜRPRİZİM VAR.. PİTCH BEND SORUNUNA DA ÇÖZÜM GELİYOR... GELİŞMELERİ YENİ AÇTIĞIM VE TASARIM AŞAMASINDA OLAN WEB SİTEMDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ...

ARKADAŞLAR SİZ MÜSTERİH OLUN. TYROSLAR İÇİN HER ANLAMDA ÇALIŞMALARIM DEVAM ETMEKTE, VE SİZE ŞU KADARINI SÖYLİYİM. 1 SENE İÇİNDE KORGLAR TARİH OLACAK... BENCE TÜM KORGCULAR DİKEY PİTCH BEND'E ŞİMDİDEN ALIŞMAYA ÇALIŞSINLAR... AYRICA TYROSCULARA BİR SÜRPRİZİM VAR.. PİTCH BEND SORUNUNA DA ÇÖZÜM GELİYOR... GELİŞMELERİ YENİ AÇTIĞIM VE TASARIM AŞAMASINDA OLAN WEB SİTEMDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ...

frden slmlar usdat her calismaniza saygi duyarimda su pict ben degisme olayi ne kadar zorliuyor bu millleti dunya capindaki orglara bakin korg roland disinda hepsi tekerlek dir yani bunu dunya devi yamaha ve diger markalar hesap edemiyormu da tekerlek yapiyor picht bendini degismeninz bence reno parcasini bmw ye takmaya calismaya benziyor frden slmlar

elimde bi kaç set mevcut soner set i bulamadım bulsam ilk iş ritimleri dizayn etmekte tyros2 için benimde büyük projelerim var türk ve arab set hazırlığına başlayacağım hatay adana mersin gaziantep mardin gibi iller için özel hazırlanacak türk arab set yapımına başlayacağım tyros tabiki bi efsanedir

değerli abilerim projeler inşallah olur ama ben inanın ben pişmanım tyros 3 aldığıma keşke bi pa 800 alsaydım boyle sabah akşam set aramazdım bari biraz daha beklicem düzgün setler nevaleler bulmazsam satıcam aleti inşallah kısa zamanda olur bu projelerde vaz geçerim daysound abim elinde setlerin varsa bana yardımcı olurmusun t3 kullanıyosun galiba sitenize üye oldum fakat bişey bulamadım

ekledim macit abi