• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyroslar fiyat olarak kudurdu

tyroscuziya

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
tıyros3
arkadaşlar yeni yamaha psr a 2000 in tyros 3 ve 4 ile aynı kalitede ve daha ucuz olduğunubiliyormuydunuz ben çok iyi çalıyorum onunla daha öncetyros3 üm vardı .ama sattım çünkü psr a 2000 halk müziği yapanlar için çok ideal bence deneyin ve görün yakın da sizlerle videosunu paylaşıcam

Cevap: tyroslar fiyat olarak kudurdu

frden slmlar tyroslarin kudurmasi normal sen bmw ile renoyu nasilki ayni fiyata alamazssin e tyroslarinda kudurmasi ayni a2000 tabiki super makina ama tyrosla kiyaslamak yanlis ama diger markalarla kiyaslamanda gayet normal fr den slmlar

Cevap: tyroslar fiyat olarak kudurdu

arkadaşlar yeni yamaha psr a 2000 in tyros 3 ve 4 ile aynı kalitede ve daha ucuz olduğunubiliyormuydunuz ben çok iyi çalıyorum onunla daha öncetyros3 üm vardı .ama sattım çünkü psr a 2000 halk müziği yapanlar için çok ideal bence deneyin ve görün yakın da sizlerle videosunu paylaşıcam

ben çok iyi çalıyorum derken biz kötümü çalışıyoruz madem çok iyi çalıyorsun veya kendini iyi bir müzisyen olarak görüyorsun da nasıl tyros3 ile a2000 i kıyaslıyorsun.sana a2000 inle mutlu yıllar geçirmen dileklerimle.
tyros ayrı a2000 ayrı reno megane ayrı reno laguna apayrı