• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

uluslararası dolandırıcılığa dikkat!!!

tellisaz

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900,bağlama
Siteden bir genç kardeşim dolandırılmış konuyu tekrar gündeme getirmek
istedim.
arkadaşlar hiç bir şekilde western union ile para transfer ederek birşey almaya çalışmayın,satıcı ne derse desin nasıl bir anlatım yaparsa yapsın inanmayın.Çünkü siz parayı transfer ettiğiniz andan itibaren her şey buhar olmuştur ve western union üzerinden herhangi bir yasal takip yapma şansınızda yoktur.ayrıntılı bilgi ektedir.selamlar
www.westernunion.com.tr/web-inf/tr/pdfs/BuyerBeware_tr.pdf

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: uluslararası dolandırıcılığa dikkat!!!

bilgilendirme için teşekkürler...

Cevap: uluslararası dolandırıcılığa dikkat!!!

bildirim için teşekürler tyroş 3 klavyemi şatıyodum yabancı bırı meil attı yarı turkçe yarı ingilizce orgu kargo etmemi iştedi yabancı banka dan benım adıma güya parayı çıkaracakmiş evrağın meilide geldi fakat para heşaba orgu gönderırşem gececegını şöyledi düşündüm taşındım dedim bu işte bi iş var göndermedim kanmayın arkadaşlar daha şonraşında adam benı faceyede eklemıştı arkadaş lişteşındeki türklere maj attım bu adam kımdır nedır dıye onlarada aynı şekil yapmış bir kaçı şattıgı şeyi yollamış paraşı gelmemiş onlarada aynı şekil banka evragı yolamış meil olarak kanmışlar dikkat edin arkadaşlar miheal femi idi adamın işmi