• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Usb disket sürücü tüm orglar için

• Konbuyu başlatan hiko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 148
  • Görülen : 30K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Usb disket sürücü tüm orglar için

ketron xd9 için sizden aldığım usb de bir problem olmaya başladı daha önce böyle bir sorun yoktu.. şöyle ki org tan usb ye ritimi yedeklerken usb yi çıkarmadan bakınca ritim görünüyor fakat çıkarıp takınca ritim görünmüyor.. ne org tan ne de bilgisayardan.

ketron xd9 için sizden aldığım usb de bir problem olmaya başladı daha önce böyle bir sorun yoktu.. şöyle ki org tan usb ye ritimi yedeklerken usb yi çıkarmadan bakınca ritim görünüyor fakat çıkarıp takınca ritim görünmüyor.. ne org tan ne de bilgisayardan.

Daha önce böyle bir şey yapıyor muydu?
ilk defa mı denediniz yoksa ilk defa mı hata vermeye başladı ?
Klavyenizin içini başka sebeplerden ötürü yakın zamanda hiç açtınız mı ?

5-6 ay kadar oldu alalı ama o zaman böyle bi durum yoktu.. birde yeni farkettim ki eskiden yazılan ritimleri flaşa kopyalarken sorun yok.. ama yeni yazdığım ritmi flaşa atarken oluyor.. ritmi kopyaladıktan sonra flaşı orgtan çıkarmadan bakınca flaşta ritim görünüyor fakat çıkarıp tekrar takınca görünmüyor.

5-6 ay kadar oldu alalı ama o zaman böyle bi durum yoktu.. birde yeni farkettim ki eskiden yazılan ritimleri flaşa kopyalarken sorun yok.. ama yeni yazdığım ritmi flaşa atarken oluyor.. ritmi kopyaladıktan sonra flaşı orgtan çıkarmadan bakınca flaşta ritim görünüyor fakat çıkarıp tekrar takınca görünmüyor.

Hocam ürünün bağlantılarını bi kontrol ediniz. Tarif ettiğinize göre ürünün çalışmasında problem olmadığı gözüküyor en azından sonradan bir bozulma olsa kayıt değil hiç bir şey göstermemesi gerekiyor. Siz bi gerekli kontrolleri yapın. Jumper ayarının sadece M0'da olması gerekiyor. Onu da kontrol edip tekrar haber verin bana bir zahmet.

bağlantılara baktım bi problem yok ama jumper m0 dediğiniz olayı anlamadım.. onu anlatırsanız ona da bakarım hemen

bağlantılara baktım bi problem yok ama jumper m0 dediğiniz olayı anlamadım.. onu anlatırsanız ona da bakarım hemen

Ö.M yolladım hocam.

İlan günceldir.

Güncel ilandır fiyat güncellenmiştir.

İlan günceldir Resim eklenmiştir.

Güncel ilandır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri