• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Usb disket sürücü tüm orglar için

• Konbuyu başlatan hiko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 148
  • Görülen : 30K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Usb disket sürücü tüm orglar için

hocam daha önce almıştım sizden ketron için bi tane şimdi bir tane daha lazım ama taksit oluyor mu

hocam daha önce almıştım sizden ketron için bi tane şimdi bir tane daha lazım ama taksit oluyor mu

Her türlü ödeme kolaylıklığını sağlarız hocam sorun değil.

İlan bilgileri güncellenmiştir.

g800 ün flopy disketini çıkartıp aynı kabloya bağlanacak usb media player takıp seçtiğimiz parçayı dinleyeceğiz doğru mu?

g800 ün flopy disketini çıkartıp aynı kabloya bağlanacak usb media player takıp seçtiğimiz parçayı dinleyeceğiz doğru mu?

Disket sürücünün yerine aynı kablolardan takılacak disket ile yapabildiğiniz herşeyi yapabileceksiniz. mp3 okuma vs yapamazsınız.

yeğenim usb disket sürücüsü derken bu şey rıtımve ses için değilmi bende pa 55tr var olurmu 115 tl iyi öyle ise sizi telefondan arıyorum saygılar.

yeğenim usb disket sürücüsü derken bu şey rıtımve ses için değilmi bende pa 55tr var olurmu 115 tl iyi öyle ise sizi telefondan arıyorum saygılar.

Disket sürücüsünün yaptığı her işi yapabilirisniz, disket yerine USB flash bellek kullanırsınız.

İlan günceldir arkadaşlar..

İlan Günceldir. Kargo Ücretsizdir.

abicim korg pa80 16 mb kartlı bunda çalışırmı bu bahsetdiğiniz olay eğer çalışırsa elden taksit imkanı olurmu şimdiden tşkkrler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri