• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Usb disket sürücü tüm orglar için

• Konbuyu başlatan hiko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 148
  • Görülen : 30K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Usb disket sürücü tüm orglar için

Hikmet bey "Roland G ve E serilerinde Sorunsuz Çalışmaktadır." demişsiniz
Roland E40 dahil mi?

Maalesef Roland E40'da disket modülü olmadığı için oraya bir işlem yapamıyoruz.

İlan günceldir arkadaşlar.

ben şimdi bunu alıp korg i30 orga takıp flash belleğe hem set hem midi yüklesem org okurmu orgun hardiskindeki midilerini okuyordu o midileri bu flas bellekte okurmu ayrıca bunun takılması kolaymı ve usb flşh belleği bunu taınca önce formatmı atılır orgta sonra setler usbye atılıp orga takılır heralde ordan ekranında görürmüyüm yükleme yaparmıyım en önemlisi setleri klasör klasör ayırıp seçebilirmiyim bir klasöre midileri yükleyip orgta bununla açabilirmiyim org midileri usb den çalarmı bana bunları zaman ayırıp bir anlatabilirseniz ben bir tane istiyorum bir soru daha korg is40 a oluyormu

ben şimdi bunu alıp korg i30 orga takıp flash belleğe hem set hem midi yüklesem org okurmu orgun hardiskindeki midilerini okuyordu o midileri bu flas bellekte okurmu ayrıca bunun takılması kolaymı ve usb flşh belleği bunu taınca önce formatmı atılır orgta sonra setler usbye atılıp orga takılır heralde ordan ekranında görürmüyüm yükleme yaparmıyım en önemlisi setleri klasör klasör ayırıp seçebilirmiyim bir klasöre midileri yükleyip orgta bununla açabilirmiyim org midileri usb den çalarmı bana bunları zaman ayırıp bir anlatabilirseniz ben bir tane istiyorum bir soru daha korg is40 a oluyormu

USTAD ben sana anlatayım dilimin döndüğünce Disket surucu varsa orgta onu çıkartıyorsun onun yerine bu cihazı takıyorsun kabloları aynı yeri aynı sadece orggu sökecen disket sürücü yerine bunu takacan taktıktan sonra flaşı bölmek için format programı var onuda sitede veriyorlar zaten onu kuracan sonra videoları izleyerek işlemi bitirecen biraz zor gibi görünsede aslında kolay kaça bölersen flaşı o kadar disket sahibi oluyorsun disketlerin içine ister midi at ister set fark etmiyor disket surucu gibi okuyor ben pa60 taktım gayet iyi çalışıyor tek sıkıntı desek flaşa sadece programla yükleme yapabiliyorsun zaten sen formatladınmı usb yi disketler içinde görünüyor her bölüm 1 disket 100 böl örnek 100 tane set at böyle rahat birsey :)

Disket ile yaptığını her şeyi yapabiliyorsunuz. i30'da çalışıyor fakat is serilerini hep karıştırıyorum disket sürücüsü24 pinli olan modellerde çalışmıyor.

Format olayını sadece bilgisayarda yapıyorsunuz org'un üzerinden donanımsal veya yazılımsal bir şey yapılmıyor. Format ilk başlarda karışık gelebilir, 2. ve 3. yapışlardan sonra çok büyük bir kolaylık olduğunu anlayacaksınız.

daha fazlası için buraya da bakabilirsiniz
saygılarımla

Casio at3 de takıla bilirmi Tşkler.

SLM,

ozel bir program gerekiyormu? g1000 e takmak istiyorumda! usb drive Holandada var 18 euroya.

selam,saygi

Hangi şehirdesiniz ? Disket sürücünüzü bana yollayabilirseniz inceler uygun hale getirmeye çalışıp Floppy Emulator size gönderirim. Eğer çalışmaz ise de geri alırım.

Ürünü SFRM72-FU olarak bu gün teslim aldım...34 pini 24 pine dönüştürecek olan aparatın gelmesini beklemekteyim...sanırım ben kardeşinizle görüştüm...emin bey ona SFRM72-TU-100K demiştim bana SFRM72-FU yollamış ...bu ürünle yani FU ile TU arasında yüzeysel görünüm farklılıkları var netdede bir araştırma yaptım org la alakalı bile değil tekstil makinaları diyor...bu yüzden sizin yolladığınız ürün uygun değil...sizde bir inceleyin ...uygun değilse.... ürününüzü geri yollayayım.....ben SFRM72-TU-100K istemiştim işime yaramayacaksa istediğiniz rakkamı sokağımı atacağım bu durumda...garip doğrusu...

Değerli Hikmet bey....istediğim ürün lingi: budur...teşekkürler...saygılar....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Güncel ilandır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri