• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Üyelerin Dikkatine!!!

haberci_arif

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.ceptelefonuparcasi.com
Enst.
Korg İS40
Değerli üyelerimiz uzun süredir takip ettiğim ve açılan konularda uyardığımız halde dikkat edilmeyen bir konu hakkında bilgilendirmek için bu konuyu açmış bulunuyorum...

1)Siteye açtığınız konuların,konu başlıklarını lütfen konu içeriği ile alakalı olarak yazınız.Çünkü konu başlıklarına öyle şeyler yazılıyor ki sırf bu yüzden diğer üyeler tarafından konuya gerekli önem gösterilmiyor.Diğer taraftan sitede arama yapıldığında konuyu bulmak güçleşiyor.

2)Açılan konuları uygun bölüm ve kategoriye açmanız gerekiyor.Konuların daha düzenli bir şekilde arşivlenebilmesi ve aradığımızı bulabilmemiz için bu çok önemli,bu husustada duyarlı olmanızı rica ediyoruz.

3)Açılan konulara veya herhangi bir üyeye karşı bir memnuniyetsizliğiniz varsa bunuda tartışma ortamı yaratmadan direk bize yani moderatör ve yöneticelere bildiriniz.Herkesin konu içindeki profillerinin altında "Mesajı moderatöre bildir"şeklinde bir seçenek var ordan veya özelden hiç farketmez yeterki tartışmadan bize bildirin...

4)Herhangi bir konu açmadan önce anasayfanın üst tarafında bulunan "Arama" kısmından açacağınız konuyu öncelikle daha önceden açılıp açılmadığını kontrol ediniz.Çünkü sizden önce konuyu açmış olan arkadasın emeğine saygısızlık olmaması için bu konuyada gerekli hassasiyeti göstermenizi rica ediyoruz.

5)lütfen ni okuyalım ve dikkat edelim.

Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ediyor,herkese saygılarımı sunuyorum...

Eklemek istedikleriniz varsa yazabilirisiniz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Üyelerin Dikkatine!!!

bilgilendirme için teşekkürler...

aynen arif ben de katılıyorum, mesela falanca org için falanca ritim sesler bulamıyorum yardımcı olur musunuz diye bir konu açılıyor ama o konudan birkaçtane var, sadece sitede küçük bir gezinti yapıp aranılan konu yoksa, yeni bir konu açılmalıdır.

teşekkürler güncel olsun.

çok isabetli bir konu açmışsın.teşekkürler arif.

Çok teşekkürler gerçekten bu şekilde bilgilendirme ve hatırlatmalara ihtiyaç olduğu düşüncesindeyim. Umarım biraz faydalı olucaktır bu normal olması gereken kurallar...

Çok teşekkürler gerçekten bu şekilde bilgilendirme ve hatırlatmalara ihtiyaç olduğu düşüncesindeyim. Umarım biraz faydalı olucaktır bu normal olması gereken kurallar...

evet üstad yani sürekli uyarıyoruz fakat yine aynı şekilde devam ediliyor.Önceden bukadar olmuyodu ama bu aralar özellikle konu başlıklarına hiç dikkat edilmiyor...

Bu konuyu bütün üyelerin okumasını sağlayalım bilgilensinler...

Herkes okusun arkadaslar lütfen...hala sorunlar devam ediyor.Hala konularda kavga ediliyor.Konu başlıklarına dikkat edilmiyor.

Güzel bi konu açmışsın arif teşekkürler