• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

üyeliğim neden silindi acaba

• Konbuyu başlatan canon
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 6K

canon

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
SOLİSTİM
sayın admin yanılmıyorsam 2007veya 2008 yılından canon nicki ve******** forma üye olmuştum.fakat dün giriş yapmak istediysem bir türlü giriş yapamadım.bu gün yine aynı.son çare olarak biraz önce mecburen yine canon adıyla yeni kayıt oldum.üyeliğim silindimi yoksa bir hatadan dolayımı böyle gösteriyor.burası benim evim gibi 600 üzerinde mesajım var ben buradan nasıl ayrılabilirim.burada sizler çok değerli arkadaşlarım var lütfen bana yardımcı olun

Aynı sorunla dün ben de karşılaştım ve yeniden üye oldum.Benim de 1000 tane kadar mesajım vardı.Sanırım teknik bir hatadan dolayı sıfırdan başladık.

tüm üyelikler/konular silindi hocam.
herşeye sil baştan başladık.genellikle arkadaşlar eski isimlerini tekrar alıyorlar...
mesaj ve teşekkür sayılarına yapılacak bir şey yok."Üyelik tarihlerimiz" isimli serbest konularda bir konu var,mesaj yazdığınızda arkadaşlar üyelik tarihlerini güncelleyecekler.
selamlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
değerli arkadaşlar lütfen aşagıdaki linki tıkayrak okuyunuz,teşekkürler...

tşk.ler verdiğin bilgiler için kardeşim.yani hayata yeniden başladık diyorsun.

Yöneticiler bu soruyla epey muhatap olacak anlaşılan.
Birkaç haftalığına da olsa sayfanın üstüne görünecek şekilde forumun yenilendiğini ve yeniden üy olunması gerektiğine dair bir mesaj konsa iyi olur.

sayın yönetici sitede yeni konu açma butonum olmadığından yeni konu açabilme şansım yok kaç gündür.bugün bir göründü kullandım yine gitti.bu konuyla ilgilenilmesini arz ederim.saygılar...

Uyarıları okuyunuz

sayın admin yanılmıyorsam 2007veya 2008 yılından canon nicki ve******** forma üye olmuştum.fakat dün giriş yapmak istediysem bir türlü giriş yapamadım.bu gün yine aynı.son çare olarak biraz önce mecburen yine canon adıyla yeni kayıt oldum.üyeliğim silindimi yoksa bir hatadan dolayımı böyle gösteriyor.burası benim evim gibi 600 üzerinde mesajım var ben buradan nasıl ayrılabilirim.burada sizler çok değerli arkadaşlarım var lütfen bana yardımcı olun

Sistem yenilemesi olmuştur sitedeki herkez yeniden kayıt olmuştur

Cevap: üyeliğim neden silindi acaba

sayın yönetici sitede yeni konu açma butonum olmadığından yeni konu açabilme şansım yok kaç gündür.bugün bir göründü kullandım yine gitti.bu konuyla ilgilenilmesini arz ederim.saygılar...

Konu taaaaa! 2010' dan beriymiş bilemedim. Bende de aynı şey nüksetmişti ve Raporsuz nickli arkadaşıma bu dertlerimi yandım. Üyeliğimde sorun varmı? diye. Nede olsa olsa hamsi kökenli diye. İnanın öz kardeşimden çok ilgilendi. Akabinde durum hemen düzeldi. Allah razı olsun ama nasıl oldu diyede düşündüm. Bu arkadaşıma da ayrıca hep teşekkür ettim ve edeceğimde...........

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri