• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

v2 ritimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum

• Konbuyu başlatan krzm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 7K

krzm

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland g600
selam arkadaşlar özenle hazırladıgım bazı rtim ve seslerimi sizinle paylaşmak istiyorum bunları buraya nasıl ekleye bilirim yardımcı olursanız sevinirim güle güle kullanın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: v2 ritimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum

ellerinize emeğinize saglık

çok teşekkürler kardeşim.en kısa zamanda deneyecem kısmetse.çalışmalarında başarılar dilerim.saygılar....

bu zipten 10 tane enstrumana ait simge çıktı.ritim yok.bir de bu 10 tane sesi nasıl yükleyecez.tek tek ses seti yükler gibi mi yüklenecek.o zaman bir önceki silinir.veya bunları normal ses seti gibi tek dosyada verme imkanı yok mu.bu şekilde hiç set yüklemedim.seslerin bulunduğu tek simgeli dosyayı alete atıyordum.bu konuda aydınlatabilirseniz sevinirim.saygılar....

STY olanlar ritim , VCE olanlar ses usb atıp sadece seçiyorsunuz hepsi bu

teşekkürler. Özellikle solo gitar oldukça başarılı...
paylaşımlarınızın devamını dilerim...

arkadaşlar tşekür ediyosunuz şöle böle olcak diyosunuz ama bu paylaşımları nerden dinliyosunuz nerden indiriyosunuz ben nasıl yapıcam
acil cevap yazan olursa sevinbirim..stede hiçbişey yapamıyorum

arkadaşlar nasıl yapıcam ben bunu.stede hiçbişey yapamıyorum..siz yorm falan yapıtyosunuz demekki indirip yükleyip dinliyosunuz ben bakınıyorum sadece..acil yardım

arkadaşlar tşekür ediyosunuz şöle böle olcak diyosunuz ama bu paylaşımları nerden dinliyosunuz nerden indiriyosunuz ben nasıl yapıcam
acil cevap yazan olursa sevinbirim..stede hiçbişey yapamıyorum

Konuyu açan arkadaşın yazısının sonunda ling var tıklıyoruz , açılan sayfada download , açılan sayfada dikkatli bak çok küçük bir numara var geri sayım yapıyor bekle geri sayım bitince , yine küçük yazılar dikkatli bak (here ) yazan yere tıkla açılan pencere ile masa üstüne kaydet dosyayı bu şekilde inderebilirsin zipli dosyayı aç klasörü orguna yükle ve seç hepsi bu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

selam arkadaşlar özenle hazırladıgım bazı rtim ve seslerimi sizinle paylaşmak istiyorum bunları buraya nasıl ekleye bilirim yardımcı olursanız sevinirim güle güle kullanın

Arkadaşlar ritim, ses ve pad olan dosyayı bu mesaja ekledim buradanda indirebilirsiniz. Yamaha Or700Tr V2 için yapılmış dosyalardır. sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınıza indirip açtıktan sonra usb flah diske atıp orga taktıkdan sonra ritimleri user tuşuna basıp oradanda usb sekmesine geçerek kullanabilirsnizi. sesler içinde aynı şekilde user - usb Kolay gelsin
Ardakaşın yönlendirdiği dosya aşağıda ekdedir.

Ekli dosyalar

• ylmz.set.rar
    27.1 KB · Görülen: 133