• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ve sonunda pa 55tr den or 700 v2 ye gecıs

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 25
  • Görülen : 4K

g600

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
evet
Arkadaslar uzun zamandır hepkorg kullandım sagolsun yolda brakmadı en son pa55tr vrdısattım sımdı or 700 v2 aldım daha bugun cok mutluyum seslerı falan olsun hele vahdeler benı benden aldı sızce ıyımı yaptım kotumu yaptım bıde sızın fıkrınızı ogrenıyım dedım
he bırde bu cıhaz cok karısık napcaz bılmıyorum hayırlısı :) :)

Cevap: Ve sonunda pa 55tr den or 700 v2 ye gecıs

hayırlı olsun güle güle kullan...
iyimi yaptın kötü mü yaptın sorusunun cevabını cihazı satarken öğrenirsin zaten merak etme, cihazın tadını çıkarmaya bak derim...

valla kımısı satamassın dıyo kımısı satarsın senınkıde o mısal saol

tesisata bağlayınca anlarsın

süper bi seçim yapmışsın kardeşim o fiyata hakkını verecek klavyelerden birisidir.sadece sesleri üst seviyede fazla kullanma sağ hoparlör cızırtı yapar.güle güle kullanırsın inşallah

COK SAOL masum83 KARDEISM HERKES ISKEMBEDEN ATAR BOSVER EN AZINDSN YENI TEKNOLOJI

İyi yapmışsın arkadaşım güle güle kullan. OR700 ü 6 sene bir fiil kullandım. Ritimleri ve sesleri çok iyidir. Pa55 i aratmaz. Her zamanda satarsın, piyasada yeri olan bir alet.

Hayırlı olsun.. demolarını bekliyoruz yeni klavyen ile..

sen memnunsan gerisi önemli değil.2.elde para yapar veya yapmaz ama 2.elde para yapıyor diyede çalarken mutlu olamayacagın bir alet almakta mantıklı değil.müzik gönül işidir zevk işidir.bu yüzden hangi alet sana zevk veriyor ise onu al onu çal.