• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

vega acil yardım

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
arkadaşlar orgun içerisinde hiç ses kalmadı 3,0b idi bank düğmesi bank olarak çalışıyordu ending düğmesi ritimi bitiriyordu start ın yanındaki left control düğmesi çalışıyordu ve açınca ekranda vega ex4 maxima yazıyordu 3,0a yükleyince bank düğmesi left control lft control ise count ending düğmesi koma düğmesi oldu 3,0b bulamıyorum ayrıca 16mb pcm leri yüklediğim halde seslerin adı var ama ses çıkmıyor ritime basıncada vııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnn diye uzun bi ses
ayrıca pcm programını satan vatandaş takıldığım yerde uzaktan yardım ile programı sildi
ve bu klavye sayesinde tüm ketronlardan nefret etmeye başladım 3,0b sistemi olan varmı ve 32mb vega pcm lerini nereden bulabilirim ? acil yardım aciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil

Cevap: vega acil yardım

sanırım siz xd9 dan vazgeçip vega almıstınız.bildigim kadarı ile türkiyede vega kullanan pek kişi yok veya ben rastlamadım.kullanıcı olmadıgı için yardım bulabilmenizde zor görüküyuor.en mantıklısı tunel muziğe başvurmanız olacaktır

macit vegaya takılmayın dikkat edin ketron vega türkiyeye göre bi klavye değil almayın

aynen berkay sana katılıyorum vega kullanmayın ufak bi sorunda suriyeye göndermeniz gerekiyor güzel orgta teknik destek 0,1 ne varsa yurdumda var dayanışma set ilgi alaka onlardan bi cacık olmaz ben düştüm sizde düşmeyin acil korg m3 aranıyor