• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

vip ilan panosu hakkında lütfen tüm üyeler okusun

• Konbuyu başlatan gecer66
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 1K

gecer66

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
tyros 4 black edition yamaha a2000
sevgili arkadaşlar tr müziyin açmış oldugu vip ilan panosuna hepimizin destek vermesi gerektiyini düşünüyorum trakya müzik üyeleri bu konuda daha hassas olmalı bence yaklaşık birbuçuk ay oldu vip ilan açılalı yalnızca üç ilan görebildik bence bu daha çok olmalı biz bütün fikirlerimizi yaptıgımız vidyoları setleri bütün bilgi alış verişini bu site üzerinden paylaşıyoruz sitemiz bir gün kapalı kalsa canımız sıkılıyor artık tr müzik bizim evimiz gibi oldu bu ocağın tütmesi için hepimizin katkısı olması lazım burda herkez birbirini az çok tanıyor önemli ilanı olanlar cihazını satmak veya herhagi bir cihaz satın almak isteyenler veya allah kimsenin başına vermesin cihazı kaybolanlar vip ilan panosundan faydalana bilir bu bizler için sayın adminimiz modoratörlerimiz trafından açılan iyi bir proje bence artı büyük bir mebla deyil ben hepimizin bu projeye destek vermesi gerektiyini düşünüyorum teşekkür ederim hepinize sayğılarımı sunarım arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: vip ilan panosu hakkında lütfen tüm üyeler okusun

konu güncel kalsın

Bu konuda duyarlı olanları görmek sevindirici.. iletişime geçen bazı arkadaşlara işlerimden dolayı geç dönüş yaptım sanırım onlarda vaz geçtiler..

vip ilan panosu kullanımda kalacaktır.. ilgilenenler bana ulaşabilirler.

suan icin cihazim yok ama olursa seve seve ilanimi yayinlarimiz gerek ritim gerek paylasim konusunda herturlu isteklerimiz yerine getiriliyor.