• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Virtual DJ 8.0 Proğramında kendimize göre klavyede Kısa yol Hazırlamak

serhatkaradeniz1982

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Virtual Dj 8.0 ile kendimize özel kısayol nasıl hazırlanır.

klavyeden istediğimiz tuşla istediğimiz şeyi nasıl çalıştırırız .
Ben Bir tane Örnek yaparak anlatacağım sizler bunu çoğaltabilirsiniz. Ben ENTER Tuşu ile parçayı nasıl çalarız yani ENTER tuşuna bastığımızda istediğimiz parça çalsın ve dursun şeklinde yapacağız. Şu Anda Sizin orjinal ayarlarınızda Boşluk tuşu bu işlemi yapıyor olmalıdır.

BU KONUDA DETAYLI AÇIKLAMA YAPMIŞTIM , KONUYU EN AZ 60 KİŞİ OKUDU ANCAK BİR TEŞEKKÜR EDEN ÇIKMADI BENDE SİLDİM...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Virtual DJ 8.0 Proğramında kendimize göre klavyede Kısa yol Hazırlamak

VİRTUAL DJ 8.0 AUTOMİX NASIL ÇALIŞTIRILIR.

ANLATACAĞIM KONU VIRTUAL DJ 8.0 İÇİN GEÇERLİRDİR
Virtual dj proğramında, otomatik mix yapma konusunda yaptığım araştırmalar sonucunda , hiç kimse bu konuda doğru bilgi vermiyor. Herkes kafadan sallıyor, virtual dj proğramını kullanan arkadaşların en büyük sorunu, parçaları otomatik olarak nasıl çalarım sorusuna kimse doğru düzgün cevap vermiyor. yanı kafadan sallıyor, sonunda sorunu çözdüm ve sizlerle paylaşmak istedim, yapacağımız işlem 2 aşamada olacak. Birinci aşama,

BU KONUDA ÇOK DETAYLI AÇIKLAMA YAPMIŞTIM 60 KİŞİ KONUYU OKUDU VE SORUNU HALLETTİ ANCAK BİR TEŞEKKÜR EDEN ÇIKMADI BU NEDENLE SİLDİM..

Moderatör tarafında düzenlendi: