• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

windman1981 ve BARON_ demo dönmez olsun

• Konbuyu başlatan BARON_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 30
  • Görülen : 5K
selamlar baron abim. konuyu az önce gördüm. ama maalesef bugün nöbetteyim ve buradan dinleme imkanım yok. ama eminimki harika yorumlamışsındır. yarın ilk işim dinlemek olacak. saygılar dilerim abicim.

güzel bir ikili oluşturdunuz...çalışmanız gayet iyi olmuş.

selamlar baron abim. konuyu az önce gördüm. ama maalesef bugün nöbetteyim ve buradan dinleme imkanım yok. ama eminimki harika yorumlamışsındır. yarın ilk işim dinlemek olacak. saygılar dilerim abicim.

sağol güzel kardeşim burdaki en büyük emek senin kardeşim tekrar teşekürler eline koluna yüreğine sağlık sevgi ile kal herdaim...

sağol güzel kardeşim burdaki en büyük emek senin kardeşim tekrar teşekürler eline koluna yüreğine sağlık sevgi ile kal herdaim...

abim ne demek. asıl emek senin. kuru kuru alt yapıda bir şeye benzemiyecekti. sen yorumunla ruh katmışsın. asıl ben teşekkür ederim (butonum kayıp :))
sesine yüreğine sağlık.

baron abim. yorum yine on numara. açıkçası ben alt yapıyı hazırlayıp ilk dinledikten sonra bu kadar keyif almamıştım. hatta hazırladığım alt yapıyıda beğenmemiştim. ama sen öyle bir yorumlamışsınki. sanki sihirli bir değnek değmiş gibi bambaşka bir şey olmuş.
ruh katmışsın ruh abicim. helal olsun. eline, ağzına, yüreğine sağlık değerli abim. saygılar dilerim.