• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

halil ibrahim sofrası windman1981 ve BARON_ demo

BARON_

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.tarcin-fm.tr.gg
sevgili dostlar sevgili ali kardeşimin düzenlemiş hazırlamış olduğu bir altyapıdır bende kendisi ile birlikte konusup bu çalışmayı yapalım dedik eline sağlık kardeşimin teşekürlerin en büyüğü kardeşimedir sevgi ile kalın herdaim yorumlarınızı eksik etmeyin dostlar....

Selamlar Baron kardesim cok güzel bu olayida ilk sen yaptin sitemizde süper olmus yüreginize saglik kal saglicakla,saygilarimla

Selamlar Baron kardesim cok güzel bu olayida ilk sen yaptin sitemizde süper olmus yüreginize saglik kal saglicakla,saygilarimla

çok sağol abim evet ilk düeti yunus abimle yapmıştık ama diğer kardeşlerımızlede devam edıyoruz güzel işler çıkıyor abim her defasında sağol abim guzel yorumun için saygı ve sevgilerimi sunuyorum sevgi ile kal abim herdaim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
adem (baron) abim sağolasın. beni kırmadın ve o güzel sesinle, rahmetli barış manço üstadımızın bu sözleri çok anlamlı şarkısını yorumladın. ağzına sağlık abim. çok keyifli bir çalışma oldu.

Her ikinizin de ellerine sağlık. Yine çok güzel bir paylaşım örneği. Paylaşım için teşekkürler. Sağlıcakla kalın.

adem (baron) abim sağolasın. beni kırmadın ve o güzel sesinle, rahmetli barış manço üstadımızın bu sözleri çok anlamlı şarkısını yorumladın. ağzına sağlık abim. çok keyifli bir çalışma oldu.

çok sağol güzel kardeşim burda emeğin büyüğü sana ait kardeşim inan bende çok büyük keyif aldım sevgi ile kardeşim herdaim eline sağlık...

Her ikinizin de ellerine sağlık. Yine çok güzel bir paylaşım örneği. Paylaşım için teşekkürler. Sağlıcakla kalın.

çok sağol abim ali kardeşim sağ olsun böyle bir çalışma yapalım dedi sağ olsun altyapıyı hazırladı banada okumak kaldı sevgi ile kal abim herdaim...

valla o kadar haski...altyapılarda ali kardeşim zaten aşmış bu işleri... sevgili dostum zaten okuma konusunda son zamanlarda oldukça formda... ...durmak yok demolara devam... harika bir iş oldu buda hemen arşivime ekledim.. ellerinize sağlık....sağlıcakla kalın dostlar.

valla o kadar haski...altyapılarda ali kardeşim zaten aşmış bu işleri... sevgili dostum zaten okuma konusunda son zamanlarda oldukça formda... ...durmak yok demolara devam... harika bir iş oldu buda hemen arşivime ekledim.. ellerinize sağlık....sağlıcakla kalın dostlar.

çok sağol abim sağolsun ali kardesım de bana demişti bende hemen yapalım dedim abim çok keyif aldım sağol güzel yorumun için abim sevgi ile kal herdaim...

estağfurullah yunus abim. hiç birşeyi aşmış durumda değilim abim. inan sizin gibi değerli üstadlarımızdan, abilerimizden, kardeşlerimizden öğreneceğimiz çok şey var. o senin kalbinin güzelliği. izmir'den sinop'a, rize'ye, dünyanın öbür ucuna, mesafeler önemli değil. gönüller bir olsun. yakın olsun. değerli yorumun için çok teşekkür ederim. saygılar abicim.